Introduct Group разом з Impulse Generator Fund створили продукт Loader

Introduct Group разом з Impulse Generator Fund створили продукт Loader

Міжнародна IT-компанія Introduct Group та венчурний фонд Impulse Generator розробили продукт, який оптимізує роботу з даними для власників бізнесу.

Introduct Group – це аутстаф та аутсорс IT-компанія з офісами в Україні, Естонії, Німеччині, ОАЕ та Молдові. На сьогодні у Introduct за плечима 340 успішно реалізованих проєктів для більш ніж 75 клієнтів по всьому світу.

Impulse Generator Fund – це фонд, який надає підприємствам-початківцям на ранній стадії розвитку, технічну експертизу та потужну міжнародну підтримку з метою прискорення їх виходу на ринок. 

Поєднавши свої знання та досвід, команда розробила проєкт Loader з нуля, що стало цікавим викликом для професіоналів. У січні 2023 року, продукт вийшов в Live, після 8 місяців ретельної роботи.  

В рамках проєкту, команди розробників створили сервіс, який дозволяє користувачам швидко та безпечно імпортувати, експортувати та видаляти необмежену кількість даних.

Проєктом Loader займались – технічний радник Денис Єленок разом зі своєю командою, з Introduct Group, а оперативно-адміністративну роботу виконували голова фонду Віталій Корнільцев та власне засновник стартапу.

Технічна команда із трьох сініор розробників (front та back-end), архітектора рішень та тестувальника, крок за кроком успішно задовольнила всі потреби замовника. А саме по опрацюванню та маніпулюванню даними та інтеграцію цих даних до 7 SaaS, таких як SalesForce, Zendesk, HubSpot та інших.

Основні функції та задачі Loader включають в себе переміщення, копіювання та оновлення великих обсягів даних з однієї систему в іншу, тестування даних перед міграцією і адаптацією клієнта до нової SaaS або CRM.

Все це стало можливим завдяки Impulse Generator Fund. Адже співпраця із ним – це унікальна можливість реалізувати в життя найсміливіші ідеї у світі IT індустрії, зробити свій проєкт реальністю та обмінятися досвідом з командою справжніх професіоналів.

Ми дуже пишаємося цим продуктом і раді почати з нього нашу історію! Попереду багато планів і захоплюючих проєктів! Ми відкриті до нових ідей та пропозицій!

– Віталій Корнільцев, керівник Impulse Generator Fund.