Міжнародне співробітництво

Наша мета – представляти інтереси української технологічної спільноти на світовій арені, інтегрувати ІТ-бізнес в міжнародний ринок та просувати бренд України як провідної технологічної нації.

Наша діяльність

Співробітництво зі світовою спільнотою

Спираючись на звіт Ukraine IT Report 2021, в якому представлений огляд ІТ-індустрії, яка потужно розвивалася до війни, порівняльні дані та прогнози на найближчі роки, які все ще досяжні, враховуючи умови війни, ми закликаємо компанії продовжувати вести бізнес з українськими постачальниками технологій. Поточні дані першого кварталу 2022 року, коли експорт ІТ-послуг перевищив 2 мільярди доларів навіть під час війни, підтверджують стійкість та здатність технологічного сектора надавати послуги, незважаючи на відкриту агресію, завдану на Україну її східним сусідом.

Вплив ЗМІ

IT Ukraine співпрацює з численними міжнародними ЗМІ для створення надійних комунікаційних платформ, що надають актуальну інформацію за кордоном. Ця інформація була опублікована, зокрема, у журналах The Wall Street JournalThe Guardian та Computer Weekly. Прагнучи до продовження діалогу про Україну та здатності бізнесу до досягнення поставленої мети, виконавчий директор "IT Ukraine" зробив понад 50 звернень для представників 16 країн, закликаючи ринки продовжувати співпрацю з українськими компаніями.

Двостороннє партнерство

Співпрацюючи із закордонними національними асоціаціями та ІТ-компаніями тих країн, куди переїхали українські спеціалісти, ми можемо надавати необхідну допомогу, у тому числі з питань, пов'язаних із розширенням їхнього бізнесу.

Припинення бізнесу із російською федерацією

Припинивши всі операції в російській федерації та розірвавши контракти з російським бізнесом, ви прервете надходження фінансів в росію, які ще більше розпалюють цей конфлікт. Ви не тільки покажете, що ви #StandWithUkraine, але й що ви захищаєте безпеку та цілісність світової спільноти. Ознайомтеся з компаніями, які вже висловили свою підтримку, та з тими, хто продовжує розпалювати агресію, на сайті https://stopbusinesswithrussia.today/.

 

Партнери

Асоціація "IT Ukraine" співпрацює з WITSADigital Europe та іншими міжнародними організаціями, щоб донести інформацію про те, як українські ІТ-компанії зберігають працездатність у наші дні. Ми пишаємося співпрацею з Emerging Europe у рамках ініціативи Support Digital Ukraine, спрямованої на підвищення поінформованості світової громадськості щодо потенціалу української технологічної екосистеми. Спільно з USAID "IT Ukraine" реалізує проект IT Export Alliance, що сприяє виходу українських компаній на нові експортні ринки.

Олена Берестецька

Керівниця з міжнародного співробітництва

Олена Берестецька

Ми завжди прагнули створювати сприятливі умови для міжнародного співробітництва та зміцнювати позиції України як одного з головних глобальних центрів IT-талантів, але з початком війни, розв'язаної російською федерацією в Україні, департамент міжнародних відносин став також платформою, яка надає актуальні дані щодо стану українського IT-сектору під час війни та консолідує підтримку міжнародних партнерів.

Досягнення

2021 рік був першим роком роботи департаменту, протягом якого ми організували та взяли участь в 72 заходах, 40 із яких було проведено в рамках проекту IT Export Boost. Крім того, нами було організовано понад 50 b2b зустрічей, результатом яких стали 5 підписаних угод. Ми також стали ексклюзивним партнером "Trade & Connectivity Challenge 2021" в Україні, ексклюзивним інформаційним партнером на заході ООН із закупівель ІТ-послуг в системі ООН, національним інформаційним партнером Export Evolution IT та інформаційним партнером на WebSummit у Лісабоні, Португалія.