Департамент міжнародних відносин

Департамент виступає платформою додаткових можливостей як для компаній-членів Асоціації "ІТ України" у розвитку їхнього бізнесу на світовому ринку, так і для іноземних компаній, зацікавлених у співпраці з українським ІТ-бізнесом.

Проекти

Створюючи сприятливі умови для міжнародного співробітництва та зміцнюючи позиції України як одного з провідних глобальних центрів ІТ-талантів, ми започаткували наступні проекти:

  • IT Export Boost – проект, який сприяє розвитку міцних партнерських відносин завдяки синергії експертизи Асоціації в ІТ-ринку та дипломатичної мережі МЗС. IT Export Boost - спільний проект із Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України. Він включає 25 країн, з якими ми активно співпрацюємо, серед них – Австрія, Аргентина, Бразилія, Велика Британія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Канада, Катар, Республіка Корея, Кувейт, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, ОАЕ, Португалія, Саудівська Аравія, Сінгапур, США, Узбекистан, Фінляндія, Швейцарія, Швеція та Японія.
  • IT Export Alliance – це міжнародна ініціатива, спрямована на створення альянсів ІТ-компаній з розширеною експертизою, різноманітним досвідом і унікальною ціннісною пропозицією для клієнтів. Таке стійке об’єднання українських ІТ-компаній покликане створити систематичну співпрацю та торгові місії до Фінляндії, Норвегії та Німеччини у 2022 році. Ініціатива реалізується під брендом Union та організована у партнерстві з CIVITTA та EEPO за підтримки USAID.
Наталія Митрофанова

Голова ком'юніті

Наталія Митрофанова

Віце-президент з міжнародного співробітництва, MPS Development, Head of International Relations & Partnerships

Має понад 20 років міжнародного досвіду у розвитку ефективних ділових відносин, побудові перспективної бізнес-екосистеми, розробці та трансформації стратегічних ініціатив у дії, орієнтованих на результат, реалізації цілей та просуванні стратегічних інтересів бізнесу через розвиток ефективного діалогу між бізнесом та його зацікавленими сторонами.

Досягнення

2021 рік був першим роком роботи департаменту, протягом якого ми організували та взяли участь в 72 заходах, 40 із яких було проведено в рамках проекту IT Export Boost. Крім того, нами було організовано понад 50 b2b зустрічей, результатом яких стали 5 підписаних угод. Ми також стали ексклюзивним партнером "Trade & Connectivity Challenge 2021" в Україні, ексклюзивним інформаційним партнером на заході ООН із закупівель ІТ-послуг в системі ООН, національним інформаційним партнером Export Evolution IT та інформаційним партнером на WebSummit у Лісабоні, Португалія.

Плани

Наш перелік планів на 2022 рік складається з онлайн та офлайн міжнародних заходів з партнерами з IT Export Boost, які ми розпочинаємо з візиту до Республіки Узбекистан. Далі за планом будуть проводитися заходи та B2B зустрічі з учасниками інших країн, кінцевою метою яких є розвиток бізнесу та розширення існуючих партнерських взаємодій, а також встановлення нових партнерських відносин з відповідними структурами.