Інтерактивна платформа про релокейт масштабується

Інтерактивна платформа про релокейт масштабується

В умовах непередбачуваності тема релокації залишається однією з  найбільш запитуваних серед ІТ-спільноти. Це підтверджують останні дані нашого сервісу антикризової підтримки Є-Support!. 

Саме тому ми ініціювали створення інтерактивної платформи про релокейт з ключовими питаннями, що стануть в нагоді у випадку переїзду до іншої країни та залучили волонтерів до розробки зручної  landing page. 

За перший місяць роботи сайт відвідали 15 тис осіб! Переважна більшість запитів стосувалася Польщі, Німеччини та Іспанії, які за даними нашого нового дослідження, увійшли у топ 5 країн релокації ІТ-спеціалістів.

Враховуючи запити наших партнерів та ком'юніті за цей місяць розробники  розширили перелік країн до 18, додали Австрію, Бельгію, Велику Британію, Естонію, Ірландію, Італію, Швецію та Швейцарію. Також з’явилась додаткова інформація про банківські установи у країнах, мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум, ціни на оренду житла та вартість навчання у приватних дитячих садочках та школах.

Ресурс включає наступні сервіси: 

  • Калькулятор податків і доходів. 
  • Сервіс порівняння умов релокейту. 
  • Довідку з корисними посиланнями. 

Ми щиро вдячні команді розробників: Олександру Савченко, Максиму Щадріну, Антону Лазурко, Артему Маркевичу та Зурабу Джалабадзе, які долучилися до реалізації цього проєкту, а також команді юристів Sayenko Kharenko.

Посилання: https://relocation.itukraine.org.ua/ 

Перегляньте інші новини: