Intelligent Chess Challenge

Intelligent Chess Challenge

Запрошуємо ІТ-спеціалістів взяти участь у традиційному шаховому турнірі, який щороку відбувається за сприяння компанії Intellias. 

Про подію

Intelligent Chess Challenge – це чудова нагода розділити своє захоплення шахами з колегами з інших ІТ-компаній. Ви матимете змогу не тільки поспілкуватися з однодумцями, але й позмагатися за першість та отримати подарунки. 

Запрошують до участі як початківців, так і професіоналів. Від усіх учасників очікують знання правил гри. Судді розподілятимуть пари таким чином, що пограти з достойним суперником зможуть усі. 

Взяти участь у турнірі можна за символічну плату. Вартість одного квитка – 150 грн. Усі кошти підуть на придбання обладнання для шахового клубу Києва.

Як це буде:

Формат турніру – швидкі шахи (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за кожен хід). 9 турів, за швейцарською системою. 

Для мотивації учасників до наполегливої гри компанія Intellias нагородить трьох переможців призами: 
1 місце – сертифікат Amazon на 100 доларів 
2 місце – сертифікат Amazon на 50 доларів 
3 місце – сертифікат Amazon на 30 доларів 

Додатковий приз – сертифікат Amazon на 50 доларів – чекає на найкращу дівчину-гравця.

Реєстрація

Звертаємо увагу, що захід спрямований у першу чергу на технічних спеціалістів (інженерів, тестувальників, проектних менеджерів), які працюють в IT-компаніях. Організатор залишає за собою право модерувати заявки і відмовити в участі реєстрантам, котрі не відповідають цим критеріям.

Купити квиток