Intax Private Capital Forum

Intax Private Capital Forum

Конференція

Питання до обговорення

 • Підтвердження джерела капіталу і доходу
 • Декларування та оподаткування доходу, отриманого за кордоном
 • Легальне інвестування
 • Легальне розміщення грошей на закордонних рахунках
 • Автоматичний міжнародний обмін банківською інформацією та багато іншого

Потоки конференції

 • Оподаткування та структурування приватного капіталу
 • Приватні інвестиції
 • Сімейний бізнес і спадкування

Знаннями і досвідом діляться:

 • Швейцарські, австрійські, чеські та українські банкіри
 • Експерти зі структурування, оподаткуванню і розміщення приватного капіталу з Монако, Ліхтенштейну, Люксембургу, Кіпру, Швейцарії, України
 • Податкові адвокати і консультанти

Квитки

Про спікерів

Олександр Лінс

Олександр Лінс

Доктор юридичних наук (Закон про багатство - UFL) - юрист-трест і партнер LMG Lighthouse Trust reg., Вадуц

Він активно викладає юридичне право в університеті Ліхтенштейну і є автором різних статей про австрійське та податкове право Ліхтенштейну. Він є засновником та членом наукової ради «Ліхтенштейнського журналу», яка публікує статті про національне та міжнародне податкове та юридичне право. Нещодавно він став радником уряду Ліхтенштейну з питань оподаткування, пов'язаних з новим Договором про подвійний податок з Австрією.

Карен Асланян

Карен Асланян

Виконавчий віце-президент Lombard Odier & Cie

Наприкінці 2006 р. Пан Асланян приєднався до найстарішого приватного банку в Женеві - Ломбард Одіє Даріє Генш і Сі - на посаді виконавчого віце-президента і в даний час є лідером світового ринку на східноєвропейських просторах.

Milan Cimbolinec

Milan Cimbolinec

Один із власників і Перший Віце-Президент групи компаній Discus Holdings

За 10 з гаком років роботи з приватними клієнтами в країнах СНД, Мілан, став одним з найбільш затребуваних фахівців у сфері приватного податкового планування і планування приватного життя. У професійному середовищі веде активну боротьбу за транспарентність ринку надання послуг і ціноутворення, керується принципами клієнтоорієнтованості і професійного підходу до потреб клієнта.

Олександр Онуфрієнко

Олександр Онуфрієнко

Партнер компанії Asters

Олександр Онуфрієнко надає повний спектр послуг по юридичному оформленню приватних капіталів успішних підприємців, власників сімейного бізнесу і інших приватних клієнтів. Він володіє більш ніж 25-річним практичним досвідом роботи як в найбільших юридичних фірмах України, так і в якості керівника юридичних департаментів провідних компаній. Має великий і багатогранний досвід побудови корпоративних структур різного виду, їх захисту від недружніх поглинань, а також врегулювання корпоративних конфліктів.

Вадим Нойман

Вадим Нойман

Керуючий директор цюріхського офісу ZEDRA

Вадим приєднався до Zedra в 2018 році, як керуючий директор офісу в Цюріху. До цього він працював директором відомої в Цюріху компанії, що надає корпоративні послуги. Вадим відповідав за цюріхський офіс і керував портфелем міжнародних клієнтів. У Вадима дві вищі юридичні освіти, отримані в Швейцарії та Німеччині, так само він є швейцарським податковим фахівцем. Вадим вільно володіє російською, англійською та німецькими мовами.

Ксенія Клауцан

Ксенія Клауцан

Старший менеджер PwC в Цюріху, Швейцарія

Ксенія приєдналася до швейцарської податкової та юридичної практики в червні 2014 року і має більш ніж 9-річний досвід роботи в сфері надання податкових та юридичних послуг приватним та корпоративним клієнтам.