Про компанію

Innovecs — це глобальна технологічна компанія з цифрової трансформації, яка вже понад десять років допомагає бізнесам по всьому світу автоматизувати процеси та збільшувати доходи завдяки цифровим рішенням.

Нехай цифри говорять самі за себе:

13 локацій на карті світу 60+ проєктів 100+ клієнтів, що отримали наші послуги 850+ професіоналів 127% ріст бізнесу за останні 3 роки.

Команда Innovecs має досвід у розробці програмних рішень у сферах Supply Chain & Logistics, FinTech, Healthtech, AdTech, Software & Hightech, and Gaming & Entertainment.

П’ять років поспіль Innovecs входить до Inc. 5000, списку найбільш швидкорослих приватних компаній США, і до Global Outsourcing 100®, рейтингу найкращих глобальних аутсорсингових компаній від IAOP®.

Штаб-квартира Innovecs — в Маямі, США. Офіси компанії також розташовані в різних частинах світу: Північній та Південній Америці, Європі, Австралії та Західній Азії.

В Innovecs ми заохочуємо рівні можливості та підтримуємо різноманітність у наших командах щодо досвіду роботи, сфери знань, культури, релігії, статі та етнічної приналежності. Ми прагнемо побудувати згуртовану спільноту з різним походженням, поглядами та звичками.

Додаткові дані

Офіси компанії в Україні: Київ, Львів

Представництва у світі: США, Колумбія, Польща, Угорщина, Австралія, Ізраїль, Великобританія, Грузія

Кількість працівників 850+

Кількість технічних працівників в Україні: 500+

Клієнти компанії