Innovecs запускає навчальний трек з Unity в InnoCamp

Innovecs запускає навчальний трек з Unity в InnoCamp

Innovecs відкриває набір на навчальну програму з Unity на базі власного освітнього хабу InnoCamp. Це вже четвертий трек від InnoCamp, покликаний розвивати компетенції майбутніх IT фахівців в Україні. У 2019 році компанія провела треки з QA Automation, QA Manual та Front-end (React, JavaScript), а понад 20 випускників InnoCamp вже розпочали свій кар'єрний шлях в Innovecs.  

Innovecs запрошує до треку усіх, хто має бажання розвиватись як Unity/Game Developer. Навчання стартує 30 червня 2020 року, а кращі випускники візьмуть участь в інтерв’ю для працевлаштування в Innovecs Gaming.

Unity — відмінний вибір для всіх, хто хоче почати свій шлях в індустрії геймінгу. Наразі це найбільш популярна платформа для розробки ігор для настільних ПК, консолей і мобільних гаджетів. Пандемія коронавірусу фактично збільшила попит на нові ігри, отож геймінг-студії активують наймання розробників. До того ж, реліз нових консолей від Sony та Microsoft створює ще більший попит на новий контент. Отже, зараз найкращі часи для початку кар'єри в геймінгу,

— коментує Даг Дайер, VP of Gaming в Innovecs.

Трек з Unity від InnoCamp передбачає 10 тижнів навчання, які включають в себе 20 технічний занять, 4 заняття з English for Game Developers та 4 soft skills воркшопи з розвитку креативності, колаборації, ефективної комунікації та критичного мислення.

Програма навчання складається з 11 модулів:

 1. Основи роботи класичної компонентної моделі Unity.
 2. Основи контролю версій Git.
 3. Основи C #.
 4. Canvas UI + C #.
 5. Основи об'єктно-орієнтованого програмування.
 6. Анімація.
 7. Save / Load.
 8. Мережева взаємодія.
 9. Основи оптимізації ігор під мобільні пристрої.
 10. Ігрові патерни проєктування.
 11. Особливості розробки під Android, iOS, Web. Принципи оптимізації.

Трек відбудеться у новому онлайн форматі — remote workshops, але вже зі знайомими учасникам попередніх треків роботою в командах за методологією EduScrum, кейсами з портфоліо Innovecs та кращими експертами в gamedev.

Викладачі треку:

 • Станіслав Фелінський — Software Architect (Unity3D) в Innovecs, Unity Certified Developer, Doctor of Philosophy (PhD) in Physics and Mathematics, 9 років досвіду в gamedev.
 • Тарас Лазорів — Senior Unity3D Engineer в Innovecs, ICAgile Certified Professional, геймер з 25-річним досвідом, фіналіст чемпіонату Європи зі StarCraft II, 5 років досвіду в gamedev.

Вимоги до учасників — вміння використовувати C# на базовому рівні та знання англійської на рівні не нижче Pre-Intermediate. Для того, щоб подати заявку до навчального треку з Unity, необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням. Організатори надішлють подальші інструкції на вказаний при реєстрації e-mail. Вартість участі складає $250 за весь період навчання.

 

 

Про InnoCamp:
InnoCamp — це навчальна платформа від Innovecs, спрямована на розвиток IT-фахівців на базі кращих міжнародних бізнес практик. Ініціатива передбачає різноманітні напрями — від програми стажування нових талантів до вдосконалення технічних, менеджерських і лідерських навичок. InnoCamp надає учасникам можливість отримати практичні навички через повне занурення в реальні міжнародні проєкти. 

Про Innovecs:
Innovecs є міжнародною IT-компанією з розробки програмного забезпечення, яка допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

Перегляньте інші новини :