Innovecs запускає навчальний трек Scrum Master Track в InnoCamp

Innovecs запускає навчальний трек Scrum Master Track в InnoCamp

ІТ-компанія Innovecs відкриває набір до навчального онлайн-курсу Scrum Master Track на базі власного освітнього кампусу InnoCamp. Курс призначений для всіх, хто цікавиться або працює з Agile, Scrum та Kanban. 

Це вже п’ятий трек від навчальної платформи, покликаний розвивати компетенції майбутніх IT-фахівців в Україні. За рік викладачі InnoCamp провели навчальні треки з QA Automation, QA Manual та Front-end (React, JavaScript) в офлайн-форматі, а також трек з Unity — в режимі онлайн. Понад 30 випускників InnoCamp вже розпочали свій кар’єрний шлях в Innovecs. 

Що очікує на учасників?

Scrum Master Track інтенсивний навчальний курс, викладачами якого є сертифіковані експерти. Пройшовши курс, ти зможеш допомогти команді ефективно взаємодіяти між собою та з клієнтом, а також оптимізовувати процеси.  

Навчання стартує у листопаді* 2020 року та передбачає 14 тижнів занять. Програма складається з 11 модулів: 

 1. New world order and Agile 
 2. Scrum Framework 
 3. Facilitation  
 4. Coaching 
 5. Kanban System 
 6. Product development 
 7. Agile and Servant Leadership 
 8. Management 3.0 
 9. Scaling Scrum 
 10. System Thinking 
 11. Agile Transformation 

Курс проходитиме онлайн у форматі remote workshops в MS Teams, що дає змогу поєднувати роботу та навчання. Невеликі комфортні групи, індивідуальний підхід, домашні завдання з фідбеком від експертів та підтримка в режимі онлайн все це про навчання в Innocamp.

Хто викладачі? 

Олександр Буратинський Senior Agile Coach в Innovecs, Professional Scrum Master, ICAgile Certified Professional, Advanced Test Manager, Certified instructor in Testing, CTFL. Має досвід роботи у ролі Agile Coach / Scrum Master у Competera Pricing Platform, заснував QA Club Poland, був Scrum Master і Senior QA Manager в Luxoft Poland, Scrum Master і Senior QA Manager в GlobalLogic Ukraine. 

Дмитро Кальоних Senior Project Manager в Innovecs, Kanban Management Professional I: Kanban System Design, Professional Scrum Master II, Professional Product Owner 1, Professional Scrum Master 1, Management 3.0, ICAgile Certified Professional – Agile Team Facilitation, Software Testing Fundamentals, Facilitation, The new approaches of a teamwork, ICAgile Certified Professional in Agile Project Management (ICP-APM). Скрам майстер з більш ніж 18+ років роботи в IT індустрії. 

Людмила Левченко Technical Program Manager в Innovecs, Certified SAFe® 5 Agilist, Certified Scrum Product Owner (CSPO), Certified Sacum Master (CSM). Досвід в управлінні проєктами з розробки native mobile та web apps, IoT solutions як у ролі ПМ, так і в ролі Scrum Master. 

Як потрапити на курс? 

 1. Заповнюй аплікаційну форму та додавай мотиваційне ессе за посиланням — bit.ly/scrumtrack. Організатори надішлють подальші інструкції на вказаний при реєстрації e-mail. 
 2. Бери участь в інтерв’ю з L&D менеджером, адже модулі курсу буде адаптовано під твої потреби. 
 3. Проходь self-assessment перед навчальним курсом, щоб визначити сильні сторони та зони розвитку, і welcome on board!

Вартість участі становить $350 за 14 тижнів інтенсивного навчання. Дата старту Innocamp Scrum Master Track by Innovecs  9 листопада 2020 року.* 

* Дата початку Scrum Master Track може змінитися в залежності від набору групи. Підписуйся на сторінку Innocamp у Facebook, щоб залишатися в курсі усіх новин. Детальну інформацію можна отримати за телефоном 044 593 7794 або написавши листа на innocamp@innovecs.com.