Innovecs увійшла в топ швидкозростаючих компаній США за версією Inc.

Innovecs увійшла в топ швидкозростаючих компаній США за версією Inc.

Київ, Україна — Видання Inc. опублікувало щорічний рейтинг «5000 найбільш швидкозростаючих компаній США». Innovecs, що має два R&D центри в Україні, потрапила в цей топ в категорії «Програмне забезпечення», зайнявши 1992 місце з показником зростання прибутку у 212% за останні три роки.

Міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення Innovecs четвертий рік поспіль стала учасником престижного міжнародного рейтингу Іnc. 5000. До переліку входять найбільш динамічно зростаючих компаній США за версією американського журналу для підприємців Inc. Innovecs отримала місце у першій половині рейтингу завдяки розширенню портфелю клієнтів та динамічному розвитку — за останні три роки прибуток компанії зріс на 212%.

Визнання Innovecs у рейтингу Inc. 5000 четвертий рік поспіль — велика честь для нас. Присутність серед найбільш швидкозростаючих компаній Америки є підтвердженням відданості нашої команди своїй справі та черговою віхою, що відображає винятковий рівень сервісу та експертизи розробників компанії. Ми прагнемо до сталого розвитку в майбутньому, інвестуючи в інженерні рішення світового класу та створюючи корпоративну культуру, яка робить наших клієнтів щасливішими,

каже Алекс Луцький, співзасновник та СЕО Innovecs.

У відборі до рейтингу Inc. 5000 можуть брати участь компанії, які засновані у США, є прибутковими, приватної форми власності, та незалежними. Мінімальний рівень прибутку у 2016 році повинен складати 100 тис. дол. США, у 2019 — 2 млн дол. США.

Компанії цьогорічного рейтингу Inc. 5000 представляють майже всі галузі бізнесу — від охорони здоров'я та програмного забезпечення до засобів масової інформації та індустрії гостинності. Список 2020 року доводить, що незалежно від сектору, стрімкий розвиток бізнесу базується на фундаменті завзятості та вмінні використовувати всі можливості для досягнення успіху, 

каже головний редактор Inc. Скотт Омелянук.

До рейтингу увійшли й інші компаній, що мають українське походження або присутні в Україні. Наприклад, на 2050 місці Altexsoft — спеціалізується на розробці програмного забезпечення та консалтингу у сфері Travel. В Україні компанія має офіси в Харкові, Львові та Кременчуці. 3317 місце займає AMC Bridge — надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Львові, Сумах та Чернівцях.

Повний список компаній, які увійшли в Inc. 5000, включаючи детальну інформацію та можливість вибірки за критеріями, можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, на початку року компанія Innovecs вдруге потрапила до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®), який щорічно оновлює Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). Також, за даними рейтингу DOU, компанія посідає 26 місце серед Топ-50 ІТ-компаній України.

 

 

Про Innovecs:
Innovecs — міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами у США, Великій Британії, Ізраїлі та Україні. Компанія була заснована у 2011 році, має штаб-квартиру в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк. R&D центри компанії розташовані в Києві та Миколаєві. Основна експертиза Innovecs — це розробка програмних рішень для B2B з акцентом на програмній інженерії. Команда Innovecs має значний досвід у дизайні та розробці програмних рішень у наступних галузях: ланцюг постачання та логістика, роздрібна торгівля та електронна комерція, медицина, рекламні технології, фінансові технології, ігри та розваги.

Про журнал Inc. та рейтинг Inc. 5000
Inc. — американський діловий журнал для власників стартапів, малого та середнього бізнесу. Заснований у 1979 році та є одним з перших та найбільш популярних видань на підприємницьку тематику. Для більш детальної інформації відвідайте сайт www.inc.com.
Inc. 5000 — щорічний рейтинг приватних компаній, які розвиваються найбільш динамічно. Складається експертами журналу та має дві окремі версії — для США та Європи. Створений у 1982 році, цей престижний перелік став знаком відмінності підприємницького успіху.

Перегляньте інші новини галузі: