Innovecs у рейтингу The Best of Global Outsourcing 100

Innovecs у рейтингу The Best of Global Outsourcing 100

18 лютого 2020 р. — Київ, Україна — Innovecs, глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з R&D центром в Україні, вдруге потрапила до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®), який щорічно оновлює Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®).

Рейтинг Global Outsourcing 100 допомагає компаніям вибрати постачальника послуг аутсорсу за результатами комплексних досліджень, які проводить асоціація IAOP. Цей рейтинг є найдостовірнішим ресурсом інформації для компаній, які прагнуть працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. Список включає компанії з усього світу, які надають послуги аутсорсу — як у сфері інформаційних технологій, так і у сферах нерухомості, адміністрування, керування капітальними активами, фабричного виробництва та логістики.

«Визнання однією з найкращих аутсорсингових компаній підкреслює нашу відданість клієнтам та прагнення до постійного вдосконалення якості нашого сервісу. Ми надзвичайно пишаємось тим, що стали наймолодшою ​​компанією з центром розробки в Україні серед тих, хто потрапив у список цього року, адже це в черговий раз підтверджує результат спільних зусиль усієї команди», — зазначив Алекс Луцький, співзасновник та CEO Innovecs.

Серед основних критеріїв суддівської колегії IAOP у відборі до Global Outsourcing 100 — прибутковість компанії, зростання команди, найкращі проєкти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

«Замовники послуг усвідомлюють, що у світі існують сотні кваліфікованих постачальників послуг та консультантів. Але їм також важливо розуміти, що саме робить кожну з цих компаній винятковою», — заявив генеральний директор IAOP Дебі Хемілл. «Як раз для цього і було створено рейтинг Global Outsourcing 100. І ми раді відзначити Innovecs серед виняткових аутсорсингових компаній цього року».

Раніше у 2018 році IAOP зазначав Innovecs у списку Global Outsourcing 100 у категорії компаній, які активно розвиваються (категорія Rising Star). Загалом у 2020 році у рейтингу Global Outsourcing 100 відзначено декілька українських та міжнародних ІТ-компаній, які мають представництва в Україні, зокрема це Ciklum, Computools, Eleks, Infopulse, Intetics, Miratech, N-iX, Program-Ace, Sigma Software та Softengi.


Про Innovecs

Innovecs — це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також R&D центром в Україні. Компанія спеціалізується на наданні ІТ-послуг у сферах постачання та логістики, роздрібної торгівлі та електронної комерції, охорони здоров'я, медіа та реклами, фінтеку, ігор та розваг. Innovecs допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, що демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

Про IAOP

IAOP — це міжнародна асоціація, яка об’єднує клієнтів, постачальників і консультантів у спільному інтелектуальному середовищі, яке сприяє професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації і досягненню особливих успіхів у покращенні моделей та результатів бізнес-послуг. Співробітники та дочірні компанії IAOP у світі проводять ґрунтовні дослідження на конференціях IAOP, навчаються на зборах керівників IAOP, проходять навчання та атестацію на курсах і семінарах IAOP, а також налагоджують контакти через соціальні мережі IAOP з однією метою: покращення бізнес- результатів. Для отримання додаткової інформації й можливості долучитися заходьте на сайт www.IAOP.org.

Інші новини: