Innovecs створює фонд для боротьби з COVID-19 в Україні

Innovecs створює фонд для боротьби з COVID-19 в Україні

Innovecs створює фонд для боротьби з COVID-19 в Україні

 

21 березня 2020 р. — Київ, Україна — Innovecs, глобальна компанія з розробки програмного забезпечення, оголосила про створення фонду "Innovecs COVID-19 Fund" для боротьби з COVID-19 в Україні. Кошти у розмірі 1 500 000 (півтора мільйона) гривень будуть спрямовані на підтримку ініціатив з боротьби з коронавірусом в Україні, а також для забезпечення безпеки співробітників компанії та їх сімей.

 

Наблизити зміни на краще сьогодні можна тільки активними діями. До благодійної ініціативи з боротьби з COVID-19 вже приєдналися багато бізнесів, але складність не тільки в грошах. Складність ще й у швидкості закупівлі та логістики. Тому під час карантину і пандемії країні знадобиться досвід бізнесу у швидкій самоорганізації, аби дії принесли результат там, де він потрібен найбільше,

зазначив Алекс Луцький, засновник та CEO Innovecs.

 

Innovecs на зв'язку з організаціями, які координують дії з подолання коронавірусу в Україні, та вивчає потреби медичних установ в обладнанні. Компанія готова запропонувати свої ресурси й досвід, аби ефективно протистояти спільній загрозі. 

 

Також, починаючи з 16 березня 2020 року, в Innovecs перевели офіси у Києві та Миколаєві у режим дистанційної роботи. Компанія продовжує надавати послуги клієнтам, як планувалося. Враховуючи поточний сценарій COVID-19, віддалена робота — це захід, який може забезпечити безпеку працівників компанії та допомогти зменшити поширення COVID-19 в Україні та світі.