Innovecs співпрацюватиме з Emerging Europe у межах заходів CEO Night

Innovecs співпрацюватиме з Emerging Europe у межах заходів CEO Night

Міжнародна ІТ-компанія Innovecs оголосила про початок медіапартнерства з інформаційною платформою Emerging Europe. Британський медіаресурс співпрацюватиме з компанією під час трьох заходів CEO Night у 2020 році.

CEO Night — це серія відкритих тематичних зустрічей з лідерами українського та міжнародного бізнесу, які організує та проводить мультимедійний простір InnoHub. Спікери обговорюють шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також діляться успішними кейсами зі своєї практики.

В Innovecs ми прагнемо підтримувати цифрову трансформацію організацій і підприємств по всьому світу. Для нас також важливо постійно спілкуватися з представниками різних галузей, щоб відчувати їхні потреби та мати спільне бачення майбутніх інновацій. 
Тож ми посилили формат CEO Night та співпрацюватимемо з платформою Emerging Europe, щоб підтримувати діалог з провідними європейськими компаніями та їхніми лідерами. З огляду на розвиток Центральної та Східної Європи та, звісно, України, де розташований наш R&D центр, ми вважаємо Emerging Europe ідеальним медіапартнером для циклу CEO Night,

— каже Алекс Луцький, співзасновник та CEO Innovecs.

Emerging Europe стане ексклюзивним медіапартнером заходів CEO Night та забезпечить висвітлення дискусій топменеджерів у 2020 році. Ендрю Вробель, партнер-засновник Emerging Europe та лідер ініціативи Tech Emerging Europe Advocates, буде модератором онлайн дискусій.

Країни Європи, що розвиваються, пропонують широкий спектр можливостей для бізнесу завдяки великому пулу досвідчених експертів, особливо в галузі технологій та інновацій. Водночас тут існують проблеми, характерні для регіону. Отож дискусія топменеджерів, які можуть поділитися досвідом створення успішного бізнесу, є надзвичайно цінною для тих, хто розглядає можливість співпраці або інвестування в цьому регіоні,

— говорить Ендрю Вробель, партнер-засновник Emerging Europe.

Перша онлайн дискусія CEO Night в партнерстві з Emerging Europe відбудеться 13 серпня 2020 року. Олена Кошарна (Horizon Capital), Андреас Флодстром (Beetroot) та Домінік Піоте (UNIT.City) поділяться досвідом у створенні та розвитку компаній в Україні та обговорять інвестиційні можливості в регіоні ЦСЄ. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://ceonightcee.eventbrite.com.

Кожна зустріч CEO Night в InnoHub — це історії про людей, технології та результати, які надихають. Це кейси від визнаних лідерів, які змушують не тільки задуматись, а і зробити крок назустріч змінам, щоб бути в тренді. InnoHub, що впродовж двох років був місцем для обміну досвідом в ІТ, відтепер стає онлайн-платформою InnoHub Cloud. Нова концепція поєднує онлайн-формат з офлайновими зустрічами та передбачає освітні та нетворкінгові колаборації з міжнародними партнерами Innovecs.

Усі відеозаписи дискусій CEO Night можна переглянути на YouTube каналі компанії Innovecs.

Про Emerging Europe:

Emerging Europe — це інформаційна платформа, що сприяє розвитку спільноти регіону та обміну досвідом й новинами. Організація також має на меті сприяння сталому, інноваційному розвитку у 23 країнах регіону Центральної та Південно-Східної Європи та Кавказу. Зі штаб-квартирою в Лондоні та кореспондентами по всьому регіону, Emerging Europe освітлює основні події Європи та веде активний діалог з більш ніж двохмільйонною авдиторією. 

Про Innovecs:

Innovecs є міжнародною IT-компанією з розробки програмного забезпечення, яка допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.