Компанія Innovecs офіційно отримала статус платинового партнера ISTQB

Компанія Innovecs офіційно отримала статус платинового партнера ISTQB

4 жовтня 2021 року Innovecs офіційно став Платиновим партнером ISTQB. Це визнання результатів освіти та роботи QA-інженерів з забезпечення якості в Innovecs. Також партнерство — надійний крок для подальшого просування Innovecs на ринку розробки програмного забезпечення.

ISTQB® — це некомерційна асоціація, заснована в листопаді 2002 року. STQB відповідає за міжнародні програми сертифікації тестування ISTQB Certified Tester Foundation Level (CTFL), ISTQB Certified Tester Advanced Level (CTAL) та ISTQB Certified Tester Expert Level (CTEL).

ISTQB переслідує наступні цілі:

  • створити та розробити визнані у всьому світі сертифікати, що видаються учасникам, охочим отримати сертифікати “ISTQB® Certified Tester” після складання іспитів з тестування;
  • підтримати унікальну, загальноприйняту систему сертифікації, розроблену спеціалістами з програмного забезпечення та системного тестування;
  • надавати навчальні програми, зміст яких змінюється з плином часу з урахуванням технічних та професійних досягнень

Отримання статусу платинового партнера ISTQB свідчить про постійні зусилля компанії Innovecs щодо зросту та надання кращих послуг на конкурентному ринку тестування. QA-інженери Innovecs мають солідний практичний досвід у багатьох сферах, таких як охорона здоров'я, фінтек, ланцюжок постачання, геймінг та виконують повний спектр послуг із забезпечення якості від QA-консалтингу до спеціалізованої групи тестування програмного забезпечення.

Партнерство Innovecs з ISTQB допомагає клієнтам Innovecs:

  • отримати глобальне визнання, що працює відповідно до міжнародних стандартів тестування програмного забезпечення;
  • скорочувати витрати на розробку та обслуговування програмного забезпечення завдяки особливому акценту на ранньому виявленні та виправленні дефектів;
  • підвищити обізнаність про бренд та суспільне визнання інвестицій у сертифікацію тестувальників.

 

 

Про ISTQB
ISTQB (International Software Testing Qualification Вoard) — міжнародна некомерційна організація, заснована у 2002 році і офіційно зареєстрована у Бельгії, розробила програму тестування ISTQB® Certified Tester, що отримала світове визнання. Сертифікація ISTQB доступна у більш ніж 100 країнах світу, в кожній з яких є свій представник, Member Board, в Україні це — Ukrainian Software Qualification Вoard (USQB). Тesting Boards відповідають за якість та оновлення навчальних програм. Станом на грудень 2016 року, було проведено 700 000 іспитів ISTQB® і видано понад 500 000 сертифікатів у більш ніж 117 країнах світу.

Про Innovecs
Innovecs це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також R&D центром в Україні. Компанія спеціалізується на наданні ІТ-послуг у сферах постачання та логістики, роздрібної торгівлі та електронної комерції, охорони здоров’я, медіа та реклами, фінтеку, ігор та розваг. Innovecs допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, що демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена в рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

Перегляньте інші новини::