Innovecs увійшла в рейтинг Global Outsourcing 100 від IAOP

Innovecs увійшла в рейтинг Global Outsourcing 100 від IAOP

Innovecs, глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з R&D центром в Україні, втретє потрапила до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®), який щорічно оновлює Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®).

Рейтинг Global Outsourcing 100 допомагає компаніям вибрати постачальника послуг аутсорсу за результатами комплексних досліджень, які проводить асоціація IAOP. Цей рейтинг є найдостовірнішим ресурсом інформації для компаній, які прагнуть працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. Список включає компанії з усього світу, які надають послуги аутсорсу — як у сфері інформаційних технологій, так і у сферах нерухомості, адміністрування, керування капітальними активами, фабричного виробництва та логістики.

Послідовність має вирішальне значення для Innovecs — аби запропонувати найсучасніші рішення, ми ніколи не перестаємо кидати виклики собі, піднімаючи планку та розвиваючи наші команди. Ми пишаємося, що наші зусилля визнані третій рік поспіль. Innovecs із задоволенням приєднується до списку The Global Outsourcing 100 2021 разом з іншими гідними компаніями,

— зазначив Алекс Луцький, засновник та CEO Innovecs.

Серед основних критеріїв суддівської колегії IAOP у відборі до Global Outsourcing 100 — прибутковість компанії, зростання команди, найкращі проєкти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Зараз для кінцевих користувачів аутсорсингових компаній дуже важливо мати змогу швидко знайти партнера для досягнення своєї мети. Увійти до рейтингу The Global Outsourcing 100 — це велике досягнення. З огляду на сильну глобальну конкуренцію, Innovecs має пишатися своєю відмінністю в цій галузі, 

— сказала Дебі Хемілл, генеральний директор IAOP.

Раніше у 2018 році IAOP внесла Innovecs до списку глобального аутсорсингу за 2018 в категорії Rising Star за параметрами Size & Growth. У 2020 році Innovecs стала наймолодшою ​​компанією з R&D центром в Україні, яка увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100.

Джерело: пресслужба Innovecs. Для представників ЗМІ: prmedia@innovecs.com

 

 

 

Про Innovecs
Innovecs — це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також R&D центром в Україні. Компанія спеціалізується на наданні ІТ-послуг у сферах постачання та логістики, роздрібної торгівлі та електронної комерції, охорони здоров’я, медіа та реклами, фінтеку, ігор та розваг. Innovecs допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, що демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена в рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

Про IAOP
IAOP — це міжнародна асоціація, яка об’єднує клієнтів, постачальників і консультантів у спільному інтелектуальному середовищі, яке сприяє професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації й досягненню особливих успіхів у покращенні моделей та результатів бізнес-послуг. Співробітники та дочірні компанії IAOP у світі проводять ґрунтовні дослідження на конференціях IAOP, навчаються на зборах керівників IAOP, проходять навчання та атестацію на курсах і семінарах IAOP, а також налагоджують контакти через соціальні мережі IAOP з однією метою: покращення бізнес-результатів. Для отримання додаткової інформації й можливості долучитися заходьте на сайт www.IAOP.org.