Innovecs CEO Nights

Innovecs запрошує на серію зустрічей з топменеджерами CEO Nights

Івент стане першим CEO Night у 2020 році та відбудеться 4 лютого у просторі InnoHub в Києві.

Innovecs запускає проєкт CEO Nights — серію відкритих тематичних зустрічей з лідерами українського та міжнародного бізнесу. Заходи заплановані в форматі живої дискусії з можливістю поставити питання із залу. Спікери обговорюватимуть шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також ділитимуться успішними кейсами зі своєї практики.

Локацією для подій циклу CEO Nights стане InnoHub — мультимедійний простір для обміну практичним комерційним досвідом між IT-компаніями та представниками бізнесу. Модератор зустрічей — Владислава Магалецька (Рутицька), член Національної ради реформ, віцепрезидент SigmaBleyzer та AgroGeneration.

Перша зустріч топменеджерів відбудеться 4 лютого 2020 року. Обговорення переломних рішень, які змінюють цілі галузі, успіхів та помилок при трансформаціях в бізнесі — у фокусі дискусії на CEO Night.

Спікери CEO Night 4 лютого 2020 року:

  • В'ячеслав Климов, співзасновник та генеральний директор компанії «Нова Пошта»;
  • Ігор Ковальов, генеральний директор Uber Eats в Україні;
  • Алекс Луцький, CEO та співзасновник

Ми відновлюємо цикл зустрічей CEO Nights з бізнесами, які змінюють індустрії. Uber Eats, "Нова Пошта" та Innovecs — це компанії, для яких цифрова трансформація — безперервний процес. Це і діджиталізація, і бізнес-трансформація взаємовідносин з клієнтом, і human-to-human підхід — нові виклики з'являються майже щодня. Отож, саме час обговорити інновації та технології, які будуть рухати бізнес вперед у 2020 році. Приєднуйтесь!

 — говорить Світлана Бовкун, керівник департаменту PR & Events в Innovecs.

Кожна зустріч CEO Nights — це історії про людей, технології та результати, які надихають. Це кейси від визнаних лідерів, які змушують не тільки задуматись, а і зробити крок назустріч змінам, щоб бути в тренді. Івенти в InnoHub — це завжди корисний і ненудний нетворкінг. Тут можна отримати нові знання, поставити питання експертам і розширити коло ділових контактів.

Ви дізнаєтесь:

  • Які цифрові тренди на ринку найбільш «гарячі»;
  • Як об'єднати людей, процеси та технології, щоб побудувати ефективну модель роботи;
  • Які digital-інструменти необхідні для впровадження змін у 2020 році;
  • Як проаналізувати ефективність цифрової трансформації бізнесу;
  • І багато іншого про діджиталізацію, бізнес-трансформацію взаємин з клієнтом і human-to-human підхід в роботі.

 Чому варто відвідати:

В суперечці народжується істина, а у відкритих дискусіях — ідеї і можливості їх втілення, питання та шляхи їх вирішення. На зустрічах CEO Nights є можливість обговорити тренди та виклики разом з тими, хто розвиває індустрію. Гучні кейси, актуальні інновації, цінні інсайти — з особистого досвіду топменеджерів на регулярних зустрічах в InnoHub.

Додатковий бонус для всіх, хто прийде на пів години раніше — екскурсія офісом Innovecs. П'ять поверхів комфорту та позитиву: власний «Гарвард» — InnoCamp, спортзал, лаундж, SPA-зона, бар і кімнати з PlayStation та VR.

Коли: 04 лютого c 19:00 до 22:00 (екскурсія по офісу Innovecs: 18:30)

Де: Київ, InnoHub, бул. Вацлава Гавела, 6-з, 13 поверх

Придбати квитки можна за посиланням.

Innovecs є глобальною динамічною компанією з розробки програмного забезпечення, яка дозволяє підприємствам розвиватися, трансформуватися або впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, що демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

Перегляньте інші новини :