III Polish-Ukrainian Outsourcing Forum

Костянтин Васюк взяв участь у III Polish-Ukrainian Outsourcing Forum

Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine взяв участь у міжнародному форумі  III Polish-Ukrainian Outsourcing Forum, що відбувся у Жешуві, Польща. Захід присвячений розвитку сервісного IT-бізнесу та налагодженню партнерства між Польщею та Україною у сфері IT.

Польща цікава для українського IT­-бізнесу з точки зору можливості виходу на європейські ринки, зокрема, на ринки країн Західної Європи, які постійно нарощують попит на IT-рішення, щоб підтримувати швидкі темпи розвитку економіки. В свою чергу, Україна готова запропонувати якісні технологічні рішення. Стратегічному партнерству України та Польщі сприяють також дружні сусідські відносини та спільна історія

відзначив Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine

III Polish-Ukrainian Outsourcing Forum став ефективним майданчиком для налагодження ділових відносин та обміну бізнес-контактами. Серед учасників форуму були представники управління та галузевих фірм й організацій: CBRECIMA PolskaCitybell Consulting Sp. z o.o., Pro Progressio FoundationCushman & WakefieldHarvey Nash TechnologyHeli-One PolskaK&K Selekt Human Resources ConsultingPwCRandstad Polska Sp. z o.o.Walter HerzWork Service S.A., BPO Nextdoor та багато інших.

 

Перегляньте інші новини :