Human Capital Forum 2019_27

Human Capital Forum 2019

Люди — ваш головний капітал

Про подію

Форум призначений для власників та керівників бізнесу, директорів та менеджерів з персоналу, директорів з розвитку.

Сучасні тенденції поширення IT у бізнесі надихнули нас на створення блоку "Люди і рóботи". Найближчим часом штучний інтелект почне працювати в кожному офісі, і не обов'язково у вигляді рóбота — але візьме на себе все більше завдань. До компетенцій у сфері Human Resources Management доведеться додати Robot Resources Management. Які нові можливості та нові виклики несе штучний інтелект людям? Послухаємо разом реальні українські корпоративні кейси.

Основні теми

  • Трансформація організаційної культури
  • Роботи та люди
  • Особиста ефективність у нову епоху
  • Гнучкі структури організацій

Human Capital Forum 2019

  • Середовище, в якому працюють компанії, стрімко змінюється, тож і компаніям доводиться впроваджувати гнучку культуру, що вітає постійні зміни. Тому “Гнучкі структури організацій” — вкрай важливий блок програми форуму. Послухаємо у другий день по обіді реальні корпоративні кейси, як це вдалося.  
  • Швидкоплинна реальність все наполегливіше вимагає трансформації організаційної культури. Такі виклики час від часу постають перед усіма компаніями, що бажають зростання та виходу на нові масштаби або ж стикаються із технологічними чи економічними викликами. Шість зіркових спікерів поділяться особистим досвідом трансформаційних процесів: як не допустити помилок на старті, досягти швидких перемог та виплекати нових лідерів.

Знижка 15% за промокодом HCF_IT-UA

Квитки