HTML/CSS мітап

HTML/CSS мітап

Програма HTML / CSS мітапу:

Доповідь: Класний код — код, який всі розуміють. Спікерка: Катерина Міщенко — Principal HTML/CSS Developer в Sigma Software.
У доповіді Катерина поділиться своїми підходами до створення коду "на століття", коду, який буде більш-менш зрозумілий всім членам команди. Щоб, повернувшись до нього через пару років, всі так само розуміли, що там відбувається.

Доповідь: Як подружити сферу і навігацію: меню по кривій. Спікер: Олексій Калюжний — front-end розробник та WordPress ніндзя.
У доповіді Олексій поділиться кейсом створення нестандартної навігації на сайті. Розповість про шлях від постановки задачі, через роботу з дизайнерами до фінальної реалізації. Історія включає в себе нестандартну верстку, CSS змінні, роботу з SVG, GreenSock і трохи болю.

Модератор мітапу: Бондарєв Олег — Senior HTML/CSS інженер в Sigma Software. 

Реєстрація обов'язкова: https://bit.ly/2YAZzEV

Про подію:

З 25 по 29 жовтня Sigma Software запрошує на Open Tech Week — серію благодійних заходів, що триватимуть протягом робочого тижня і кожного вечора збиратимуть ІТ спільноту на тематичні зустрічі. 

В програмі Open Tech Week:

  • 25 жовтня — HTML/CSS мітап
  • 26 жовтня — Ruby мітап
  • 27 жовтня — PM мітап
  • 28 жовтня — Big Data мітап
  • 29 жовтня — .NET мітап

Реєструючись на мітап, ви робите добру справу. Кошти з придбаних квитків будуть перераховані у благодійний фонд “Крила Надії” на допомогу дітям зі складними життєвими обставинами та онкологією.