HR-турбота в IT-компаніях у воєнних умовах

HR-турбота в IT-компаніях у воєнних умовах

В умовах воєнного стану в Україні багато підприємств урізали бюджети на страхування, подорожі та коштовні корпоративи. IT-компанія Integrity Vision обрала пріоритетом донатити гроші на ЗСУ, відмовившись від масштабних витрат, але зберігши у компанії маленькі елементи турботи та можливості розвитку.

Культура довіри

У нашій компанії найбільша цінність — це люди. Керівництво не вимагає від співробітників оформлення лікарняних, тому що все побудовано на довірі. У цей час IT-компанія просить лікуватися, відпочивати та не комбінувати відновлення з робочими завданнями. Культура довіри робить атмосферу у компанії екологічною і покращує ставлення між співробітниками! 

Крім цього, у компанії поважаються і задовольняються потреби усіх працівників. Приміром, тих, хто не в настрої активно проводити час, компанія не залучає. А для тих, хто хоче відволіктись і зняти стрес, організовує велозаїзди, пікніки, ковзани, та інші активності.

Сфери розвитку

Однією з головних складових успішності будь-якої компанії є високий рівень професіоналізму та знань усіх співробітників. Після того, як IT-компанії взяли курс на іноземні ринки, з'явилася необхідність «прокачати» знання англійської мови. А правильно обраний викладач гарантує високі результати. У Integrity Vision є можливість займатися корпоративною англійською мовою, сплату за яку розділяє працівник та компанія. 

Щомісяця HR-відділ запрошує професійних топспікерів серед розробників на мітапи для девелоперів. Технічні події завжди мотивують співробітників та надають поштовх для розвитку.

Коробочки турботи

Коли хтось зі співробітників починає хворіти, то у нашій IT-компанії є традиція збирати коробочку зі свіжими та корисними фруктами для того, щоб можна було робити вітамінні чаї. Як правило, — це лимон, лайм, імбир, свіжа журавлина, мед та солодкий смаколик для підняття настрою.

Дизайну коробочки також приділяється особлива увага. Розробляється та вкладається дизайнерська листівка з побажаннями найшвидшого одужання — і це все оформляється у корпоративній стилістиці.

One-on-one зустрічі

У Integrity Vision є People Partner, який на практиці демонструє головну цінність компанії. Топменеджери та HR-відділ завжди турбуються про самопочуття співробітників, як їхні справи, наскільки вони задоволені робочими процесами

У компанії є традиційні one-on-one зустрічі з HR-менеджером двічі на рік. У 2023-ому році планується бачитися тричі — раз на чотири місяці. На цих мітингах підіймаються особисті та робочі питання, а саме: задоволеність робочими процесами, взаємодія з керівником та командою, вектор розвитку, який вбачає працівник, емоційний стан та що турбує співробітника останнім часом.

Подарунки для співробітників та їхніх дітей

Кожен рік наша компанія готує подарунок із корпоративним брендуванням, розробляються дизайнерські наліпки та листівка. Для цього відділ маркетингу плідно співпрацює з HR-департаментом. Разом вони продумують концепцію подарунка, додають фірмовий стиль та створюють деталі пакування. Подарунок — це ще один спосіб сказати працівникам “дякую” за їхню ефективну працю та чудову взаємодію.

Кожного року ми слідкуємо за поповненням у родинах наших співробітників і збираємо індивідуальні подарунки для різних вікових категорій. Наразі команда врахувала те, щоб подарунки гріли у холодну пору року і ними можна було би скористатися без електроенергії. Наприклад, набір для смаження маршмелоу, який не потребують газ і світло.

Святкові листівки до річниці роботи у компанії

У Integrity Vision святкуються професійні річниці роботи у компанії. HR-відділ контролює та адмініструє процес: вносить дати, оновлює інформацію про здобутки співробітників у різних сферах за поточний рік. Відділ маркетингу готує персональні та унікальні привітання, а дизайнер робить листівки, де головний герой дуже схожий на працівника, у якого річниця. У цей день надсилаємо підготовлене поздоровлення у корпоративний чат. 

Компанія має велику розбіжність у тривалості роботи: від новачків, які працюють від кількох місяців до року, до спеціалістів, які працюють з перших днів заснування Integrity Vision — майже 13 років. Своєю чергою, можна прослідкувати рівень лояльності співробітників за періодом роботи: наприклад, що 25% співробітників працює від 6 до 12 років.

Культивування здорового способу життя 

Компанія підтримує ЗСЖ. Невеликі зміни у спортивній активності та харчових звичках з часом можуть значно покращити здоров'я і позитивно вплинути на працездатність. На корпоративних заходах популяризується здорова їжа, не вживається алкоголь, а солодощі замінюються корисною альтернативою. Також ми маємо тематичний чат, де співробітники діляться спортивними досягненнями.

Піклування у деталях

Незважаючи на те, що 90% компанії працює віддалено, власники Integrity Vision продовжують орендувати офіс з достатньою кількістю робочих місць для всіх співробітників. Від початку енергетичної кризи компанія купила генератор, зарядну станцію та Starlink, щоб охочі могли безперебійно працювати.
Через те, що усі працівники живуть у різних районах Києва, HR-відділ розробив документ “пара на дорогу”. Таким чином, співробітники, які живуть недалеко один від одного, можуть об'єднатися та користуватися одним таксі або підвозити один одного.

Співробітники мають інструкцію з адресами та умовами коворкінгів. Якщо людина живе не в Києві або з певних причин не має можливості працювати в офісі, вона може знайти коворкінг, і компанія компенсує витрачені кошти.

Підтримка хлопців у ЗСУ

8% працівників компанії зараз знаходяться у лавах ЗСУ та боронять Україну. Integrity Vision підтримує військових, тому за ними збережені робочі місця та часткова заробітна плата.

Якщо хтось зі співробітників має друзів чи родичів у ЗСУ і потребує допомоги, то у компанії оголошується збір речей для них або коштів. У такий спосіб ми зібрали гроші та надіслали на передову потужний ноутбук для роботи з оцифрованими мапами, генератори й амуніцію, зимове утеплення та інше. Три місяці тому сумісно з центром іпотерапії «Спіріт» ми стартували проєкт допомоги військовим у реабілітації.

Турбота про співробітників залишається найголовнішим та основним пріоритетом для нашої компанії.

Перегляньте інші новини: