How to create a high-performance excel engine in JavaScript

How to create a high-performance excel engine in JavaScript

Про подію

У вас є складні математичні моделі (мільйони осередків, сотні тисяч формул) в Excel? І вам необхідно запустити все це з мобільного браузера без екселя?

Віктор Турський розповість, як він зі своєю командою створили власний движок електронних таблиць, сумісний з MS Excel, який дозволяє нам запускати будь-яку модель Excel без Excel. З Віктором ми поговоримо про архітектуру, алгоритми, оптимізацію продуктивності JavaScript.

Про спікера:

Viktor Turskyi - CEO і Principal Software Architect в WebbyLab. Успішно реалізовано понад 60 проектів (включаючи проекти для 5 компаній зі списку Fortune 500). Більше 15 років досвіду в області інформаційних технологій. Він починав як фахівець з інформаційної безпеки, а потім переключився на розробку програмного забезпечення. Знання JavaScript, Perl, Python, PHP, C, Bash programming languages.

Software development: complex Web applications, network applications, ChatBots, AI applications, mobile applications.

Technologies: NodeJS, React.js, Docker, MySQL, MongoDB, Redis, MQTT, Ansible, Terraform, EC2, EMR, EB, RESTful API, GraphQL, PhoneGap, Hadoop, MapReduce, DNS, IMAP, SMTP, SASL, LDAP.

Способи перерахування допомоги є на сторінці реєстрації.

Реєстрація на онлайн-трансляцію => https://bit.ly/2AN6pv1

Як завжди, вас чекає цікава тема і корисний вечір. Приєднуйтесь!