Як Intellias наближає нашу перемогу

Як Intellias наближає нашу перемогу

Від початку повномасштабного вторгнення компанія Intellias передала на підтримку захисників і захисниць України понад 46 млн. грн. В компанії діють кілька постійних волонтерських проєктів та реалізуються збори коштів відповідно до запиту військових. 

Компанія Intellias розпочала підтримувати Збройні Сили України ще до початку широкомасштабного вторгнення. Зокрема 16 лютого 2022 року було ініційовано перший збір коштів на закупівлю дронів для фонду “Повернись Живим”. А вже після 24 лютого, у відповідь на запит колег, допомога набула систематичного характеру. На корпоративній благодійній платформі IntelliShare, що дозволяє усім в Intellias ініціювати та підтримувати важливі кампанії, є кілька постійних проєктів. Завдяки цим проєктам та щотижневим внескам компанії допомогу вже отримали 104 військові підрозділи.

Зокрема в рамках проєкту “Aвто для захисників і захисниць” вже придбано та передано на фронт 54 позашляховики. Збір все ще триває, і кожен охочий може долучитись за цим посиланням: https://www.donations.intellias.com/. 

Також триває постійний внутрішній збір коштів на спорядження для мобілізованих колег та родичів спеціалістів і спеціалісток компанії, що зараз боронять нашу країну. На ці кошти вже закуплено 52 бронежилети, 65 тепловізорів, 143 рації, 8 приладів нічного бачення, 8 прицілів і 10 шоломів. Intellias регулярно забезпечує ЗСУ комп’ютерною технікою та іншим необхідним обладнанням. Військові вже отримали майже 400 одиниць такої техніки, а саме ноутбуки, комп'ютери та монітори.

З нагоди свого 20-річчя, у серпні 2022 року, Intellias придбав безпілотний авіаційний комплекс FlyEye для ЗСУ загальною вартістю 5,5 млн. грн. Цей проєкт було реалізовано у партнерстві з «Благодійним фондом Сергія Притули», який і передав FlyEye нашим військовим на Херсонському напрямі.

Як українська компанія ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати наших захисників і захисниць. Завдяки корпоративному порталу IntelliShare, проактивній роботі нашої СSR команди та департаменту внутрішніх комунікацій, ще на початку повномасштабного вторгнення ми запустили відразу кілька масштабних волонтерських проєктів і збільшували їхню кількість протягом року. Ми бачимо великий запит серед колег, а також їх неймовірну підтримку — 95% спеціалістів та спеціалісток Intellias підтримують збори коштів та самостійно проводять волонтерську діяльність. Ми добре розуміємо, що перемога є запорукою подальшого розвитку бізнесу, країни та світу загалом,

говорить Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

Компанія є активним учасником проєкту SKY, ініційованого Львівським IT кластером. Головна його мета – допомогти модернізувати повітряне командування «Захід», яке береже небо восьми областей заходу України. Окрім збору коштів на ноутбуки, планшети, голосові шлюзи, старлінки й іншу техніку, вже на початку 2023 року Intellias придбав VR симулятор для навчання мобільних бригад сил протиповітряної оборони. Ще 650 000 грн — частину суми на другий симулятор – зібрали спеціалісти та спеціалістки компанії.

Також інженери й інженерки Intellias розробляють рішення, що дозволить впровадити штучний інтелект та машинне навчання у БПЛА, якими користуються українські захисники. Команда волонтерів розробила спеціальну платформу та модель машинного навчання, які можуть виявляти різні класи об’єктів на записах з камер дронів. Наразі ця платформа використовується операторами дронів для збирання розвідданих, а у майбутньому може бути застосована в інших MilTech рішеннях.

Особливу увагу компанія приділяє підтримці жінок, які вступили до лав ЗСУ. Так, жіночою спільнотою компанії IntelliWomen ініційовано збір коштів на проєкт “Military uniform for women” для забезпечення жіночою зимовою військовою формою захисниць на передовій. Наразі вже зібрано 300 тисяч гривень на 50 комплектів такої форми.   

Також в компанії відбуваються регулярні зустрічі IntelliWomen Community, де підіймаються актуальні теми. Серед таких тем – сексуальне насильство під час війни, жіноче здоров’я, ратифікація Стамбульської конвенції та потреби жінок на фронті. Запрошеними спікерками по останній темі виступали старша лейтенантка Нацгвардії України Христина «Кудрява» і засновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.

Це лише частина реалізованих компанією у 2022 році волонтерських та соціальних проєктів. Цього року Intellias надалі продовжить надавати активну підтримку нашим захисникам та захисницям, фокусуючись на задоволені їхніх нагальних потреб. Ми вирімо в ЗСУ та близьку перемогу України над ворогом.   

Про Intellias
Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.