GSA UK Top Performer Index: серед найкращих – 5 учасників “IT Ukraine”

GSA UK Top Performer Index: серед найкращих – 5 учасників “IT Ukraine”

24 травня у Манчестері (Велика Британія) міжнародна організація Global Sourcing Association вперше представила результати GSA UK Top Performer Index – рейтингу постачальників та замовників послуг, які зробили значний внесок у розвиток аутсорсингової індустрії Великої Британії, зокрема сервісної ІТ-галузі. До рейтингу увійшло 5 компаній-учасників Асоціації "ІТ Ukraine", що були засновані або ж мають офіси в Україні – Ciklum, Luxoft, Miratech, SoftServe та PwC.

Результати Top Performer Index базуються на даних аналітичних досліджень ринку, опитуванні провідних експертів аутсорсингової індустрії та власних дослідженнях, проведених GSA, що включали оцінку рівня задоволеності якістю надання послуг (як з боку клієнтів, так і з боку постачальників послуг), дані, отримані під час незалежного голосування за найбільш ефективні компанії ринку.

До рейтингу увійшло 90 компаній та організацій світу, що працюють на ринку Британії, у 4 основних категоріях:

  • Компанії, що активно просувають інтереси замовників послуг (Buyside Organisation Advocates, 30 учасників);
  • Постачальники послуг: кращі з кращих та перспективні гравці (Service Provider Champions and Challengers, 20 учасників);
  • Постачальники послуг, що динамічно розвиваються (Emerging Players, 10 учасників);
  • Найкращі компанії, що надають консультаційні, юридичні та аналітичні послуги у галузі (The Support Community Greats – Consultants, Legal Advisors and Analysts, 30 учасників).

Згідно з результатами рейтингу, компанії Luxoft (має офіси в Україні) та SoftServe (заснована в Україні) було включено до переліку кращих перспективних гравців ринку аутсорсингових послуг (Service Provider Challengers), а Ciklum та Miratech(обидві – засновані у Києві) потрапили у список компаній, що динамічно розвиваються. PwC увійшла у рейтинг найкращих компаній, що надають консультаційні, юридичні та аналітичні послуги у галузі.

Нагадаємо, що вже 2 жовтня буде оголошено імена переможців престижної премії Global Sourcing Awards. Поміж відзнаки найкращих гравців міжнародного ринку ІТ-послуг, в рамках конкурсу буде обрано і країну, чиї компанії стали надійними постачальниками цифрових сервісів для своїх клієнтів та яка робить суттєвий внесок в розвиток індустрії. Цього року до переліку країн-номінантів на нагороду «Global Destination of the Year» увійшла і Україна.