Growing Stuff from good to great

Growing Stuff from good to great

Tech Hangout

Про подію

Сателіт івент конференції Build Stuff присвячений професійному росту уже досвідчених розробників. Це можливість особисто поспілкуватися з суперзірками Build Stuff під час нетворкінга після події.

Контактна особа

  • Світлана Бовкун, +380672427856, svitlana.bovkun@innovecs.com   

Безкоштовно за попередньою реєстрацією

Реєстрація

Про спікерів

Деббі О’Браян

Деббі О’Браян

Frontend Tech Lead at Patterson Agency

У своїй лекції Деббі розповість про те, що таке синдром самозванця і як з ним боротися на прикладі відомих людей та поділиться власним досвідом. Деббі більше 10 років займається front-end розробкою та особливу увагу приділяє фреймворкам JavaScript. Вона веде дуже активний спосіб життя: виступає на міжнародних заходах, створює освітні програми, навчає розробці і, до того ж, встигає регулярно займатися спортом.

Ділан Біті

Ділан Біті

System Architect at Skills Matter

Ділан розповість про походження програмування як форми мистецтва. Разом з ним ми поглянемо на код з розважальної точни зору на прикладі інструментів для створення музики. Багато хто знає Ділана як творця мови програмування Rockstar та CTO лондонської компанії Skills Matter. Крім того, він має багатий досвід розвитку та масштабування проектів. Ділан часто виступає на конференціях, захоплюється грою на гітарі і сам пише тексти пісень. В рок пабах Лондона його легко впізнати за великим чорним капелюхом.

Оуен О'Доннел

Оуен О'Доннел

Chief Engineering Officer of Innovecs

Оуен більше 20 років розвивав і запускав продукти в Symantec Corporation, McAfee і Amazon і керував гробальними командами, створюючи цінність для клієнтів.