Компанія Grid Dynamics долучилася до Асоціації

Компанія Grid Dynamics долучилася до Асоціації

Grid Dynamics — міжнародний лідер у проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для найбільших компаній із фінансового, технологічного та рітейл секторів, що входять у список Fortune 500. Компанія веде операційну діяльність з 2006 року, має штаб-квартиру у Каліфорнії та центри розробки у США та Східній Європі.

Grid Dynamics є публічною компанією, акції якої котируються на NASDAQ. Основні напрямки діяльності – Big Data, Data Science, AI, масштабовані сервіси для електронної комерції, DevOps, розробка та підтримка комплексних хмарних рішень.

Наразі Grid Dynamics об'єднує понад 3000 технічних спеціалістів у 9-ти країнах світу та стабільно зростає. Компанія є успішним гравцем на M&A ринку, придбала компанії Daxx і Tacit Knowledge та планує розширювати міжнародну операційну діяльність.

Леонард Лівшиць, СЕО в Grid Dynamics, коментує:

Ми в Grid Dynamics приділяємо особливу увагу балансу та досконалості в усьому: технологічних рішеннях, методологіях роботи та розвитку талантів. Як американська публічна корпорація та лідер ринку, ми докладаємо значних зусиль для сталого розвитку нашого бізнесу та індустрії в цілому. Маючи унікальну експертизу та досвід роботи зі світовими технологічними гігантами, ми віримо у необхідність інвестицій у розвиток інжинірингових екосистем у країнах нашої присутності. Саме тому Grid Dynamics є активним учасником ІТ-спільнот та конференцій та щороку запускає програми стажувань з підготовки молодих фахівців для ІТ-індустрії. Ми раді долучитися до найбільшої асоціації ІТ-індустрії України та готові продовжувати робити значний внесок у подальший розвиток та розбудову професійної спільноти та нашого спільного бренду інноваційної та потужної країни на міжнародній арені.

Нагадуємо, що Асоціація «IT Ukraine»  — найбільше профільне об’єднання сервісних та продуктових компаній в Україні. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні. Наразі ми представляємо інтереси 65 тис. IT-спеціалістів в Україні. Перелік учасників IT Ukraine ви знайдете за посиланням.