#GR Talks. Мобілізація Q&A: все, що треба знати!

#GR Talks. Мобілізація Q&A: все, що треба знати!

Про подію

Асоціація “IT Ukraine” запрошує Вас на онлайн-дискусію щодо бронювання та мобілізації ІТ-фахівців 

Формат заходу передбачає експертну дискусію та Q&A сесію. 

Спікери:

 • Антон Сінцов - радник, Asters. 
  Має понад десять років досвіду представництва інтересів українських та міжнародних клієнтів у господарських та адміністративних судах усіх інстанцій. Він також консультує з питань комерційного та цивільного права, банкрутства та стягнення заборгованості, а також експорту та імпорту товарів і послуг. 
 • Катерина Цвєткова - радниця, GOLAW. 
  Ключова сфера діяльності - трудове право. Катерина консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топ менеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів. 
 • Віталій Оджиковський - радник, адвокат, Sayenko Kharenko. 
  Має понад 12 років досвіду у сферах міжнародного і українського оподаткуваннямитного законодавства і валютного регулювання. Віталій супроводжує українські та міжнародна компанії на всіх етапах податкових спорів і їхнього врегулювання в досудовому і судовому порядку. Бере активну участь у консультуванні Асоціації “IT Ukraine” щодо альтернативного законопроекту щодо стимулювання ІТ-індустрії в Україні та впровадження Diia.City. 

Модерувати дискусію буде Дмитро Лиганов, Head of Legal Ukraine, GlobalLogic. 

З 2020 року Дмитро очолює українську юридичну команду GlobalLogic - лідера у сфері послуг з розробки цифрових продуктів, компанії міжнародної групи Hitachi. Перед цим Дмитро  працював у групі українських ІТ компаіній, що обʼєднувала як класичні сервісні компанії, так і продуктові. До IT здобув значний досвід в телеком сфері, займаючись різноманітними юридичними питаннями в компанії lifecell.  

Поговоримо про

 • Особливості бронювання ІТ-спеціалістів;
 • Перелік спеціальностей та професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями та військовий облік жінок з 1 жовтня;
 • Обмеження діяльності військовослужбовців: чи можна бути ФОП?

Реєстрація