Добра зима в Intellias

Добра зима в Intellias для допомоги онкохворим дітям

На зиму припадає найактивніший період фандрейзингу в рамках благодійної ініціативи «ІТ-Миколай». Щороку ця акція об’єднує ІТ-спільноту для допомоги онкохворим дітям у боротьбі з небезпечною хворобою. 

Intellias традиційно долучається до акції вже 9 років поспіль, організовуючи різні події та активності. Цього разу компанія ініціює «Добру зиму», щоб зібрати 100 000 грн. Ці кошти підуть на створення системи нейроонкологічної допомоги дітям з пухлинами мозку і хребта для відділення нейрохірургії КНП «Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова».

Збір коштів буде ще кориснішим та приємнішим, адже організатори розіграють понад 30 унікальних та добрих подарунків:   

  • Серед усіх благодійників, які зроблять внесок на суму від 300 грн — буде розіграно 30 подарунків від найкращих українських соціальних підприємств, громадських, благодійних та культурних організацій;
  • Перші 25 благодійників, які зроблять внесок на суму понад 2000 грн — гарантовано отримають ексклюзивний кекс «Мінтове серце» від пекарні Good Bread from Good People;
  • А головний подарунок — електронну книгу Amazon Kindle Paperwhite останнього покоління отримають аж три переможці розіграшу. 

2020 рік змінив багато звичного, зокрема й благодійність. Більшість ресурсів була спрямована на попередження та подолання наслідків Covid-19, втім інші хвороби не відступили. Ми долучаємось до збору коштів на обладнання, яке дозволить рятувати понад 30 дітей щорічно. Зробімо для них Доброю цю зиму та усі наступні разом з Intellias,

— закликає Олександра Чучко, CSR Specialist компанії. 

Долучитися до акції можна через Українську Біржу Благодійності: https://dobro.ua/campaign/dobra_zima_v_intellias_1608564933_30977_B/donors/. Зробіть внесок від 300 грн та обов’язково вкажіть ваше повне ім'я та прізвище, щоб взяти участь у розіграші соціально-корисних подарунків. І не забудьте розповісти про «Добру зиму в Intellias» своїм друзям та близьким.

 

 

 


Про ІТ-Миколай
Акція “ІТ-Миколай” щороку об’єднує працівників львівських ІТ-компаній та всіх ІТ-спеціалістів шляхом проведення благодійних акцій, метою яких є збір коштів на медичне обладнання для порятунку життя онкохворих дітей. 

Про Intellias
Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині, США і Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів. У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua – найбільшої ІТ спільноти в Україні. Компанія здобула звання «Велороботодавець року» у Києві та Одесі.