GlobalLogic - партнер Education Summit 2022

GlobalLogic - партнер Education Summit 2022

У жовтні відбудеться найбільш очікувана профільна подія сезону - Education Summit 2022, присвячена найактуальнішим питанням ІТ-освіти.

Раді представити нашого партнера заходу, компанію GlobalLogic!

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів, який допомагає клієнтам проектувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу у різних галузях разом з інструментами Hitachi у сфері операційних та інформаційних технологій, компанія допомагає виходити своїм клієнтам на нові рівні.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Сфери експертизи: автопром, комунікації, фінансові послуги, охорона здоров’я, медіа і розваги, промисловість, напівпровідники і технології.

Розвиток та постійне навчання – невід’ємна складова успішної кар’єри в IT. Саме тому ми, як компанія-лідер IT-індустрії, спрямовуємо зусилля на співпрацю з ключовими освітніми закладами, сприяємо постійному навчанню наших спеціалістів всередині компанії, а також допомагаємо українцями опанувати базові навички для старту їх кар’єри в IT. Так, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, курси від GlobalLogic Education пройшли понад 15 000 учасників. Ми й надалі будемо робити наш внесок на користь розвитку науки в Україні, - зазначив Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic Ukraine.

GlobalLogic допомагає брендам створювати цінність протягом усього життєвого циклу продукту не лише через розвиток передових технологій, але й через трансформацію раніше випущених продуктів на більш релевантні для досвідчених користувачів цифрових технологій. GlobalLogic показує компаніям, як вони можуть краще залучати клієнтів, розвивати інновації за очікувані бюджети та виводити нове покоління цифрових продуктів і послуг на ринок за максимально короткі строки.

Уже понад 20 років GlobalLogic співпрацює з компаніями з усіх великих галузей та створює інноваційні продукти й поєднує людей, продукти та можливості для бізнесу. У 2021 році компанія Hitachi Ltd. придбала GlobalLogic. Поєднання можливостей GlobalLogic та платформи Lumada дозволить компанії GlobalLogic розширити портфоліо цифрових рішень Hitachi на глобальному ринку, у тому числі шляхом гнучкої розробки застосунків у хмарі, щоб задовольнити потреби клієнтів і суспільства.

Нагадуємо, що Education Summit 2022 стартує 20 жовтня о 9:45 в онлайн-форматі.

Детальніше про подію: https://fb.me/e/3xrO3Z0D0

Попередня реєстрація за посиланням.

Перегляньте інші новини: