GlobalLogic оцінили у $2 млрд

Вартість GlobalLogic оцінили у $2 млрд

Швейцарська компанія Private Equity, що входить до інвестиційного фонду Partners Group, купила 48% акцій компанії GlobalLogic, які раніше належали Apax Partners. За результатами угоди між Partners Group та Apax Partners, загальну вартість GlobalLogic оцінили у більш ніж $2 млрд.

Partners Group – одна з найбільших світових інвестиційних компаній з ринковою вартістю активів у $74 млрд. Після придбання акцій GlobalLogic вони стали новим стратегічним інвестором компанії, замінивши на цій позиції Apax Partners.

З прибутком понад $500 млн і органічним зростанням на рівні 20%, GlobalLogic збільшила прибуток і EBITDA більш ніж удвічі з тих пір, як Apax Partners вперше інвестували в компанію в 2013 році. Компанія була і залишається новатором у сфері цифрових послуг з розробки продуктів, а її 12 000 працівників працюють у дизайн-студіях та інженерних центрах по всьому світі. GlobalLogic  також допомагає клієнтам створювати інноваційні цифрові продукти, що покращують взаємодію з клієнтами та створюють нові потоки доходів.

GlobalLogic є фаворитом ринку, і має високу динаміку та талановиту команду управління. Цифрова трансформація у всій економіці викликає попит на послуги інжинірингу продуктів наступного покоління, і це довгострокова тенденція, яка, за нашими очікуваннями, збережеться ще протягом багатьох років

Тодд Міллер, керуючий директор компанії Private Equity Americas

Попит на цифрові послуги з розробки продуктів швидко зростає, і GlobalLogic допомагає організаціям просуватися на арені цифрових трансформацій. Cloud Platforms нового покоління, Mobile&Web Apps, IoT та інші цифрові технології посилили нагальну потребу в тому, щоб бренди залишалися винахідливими та могли запропонувати клієнтам індивідуальний та послідовний досвід обслуговування. GlobalLogic допомагає своїм клієнтам створювати ці інноваційні продукти та прискорює їхню подорож у майбутнє, щоб стати цифровим бізнесом завтра. Завдяки партнерській групі компанія може використати відносини фірми, оскільки вона прагне продовжувати розвивати бізнес, особливо в Європі.

Partners Group має багатий та успішний досвід роботи з компаніями з високим темпом зростання, і ми дуже раді, що маємо інвестора, який розуміє наш бізнес і поділяє наше бачення створення ще більш міцної компанії. Ми вдячні Apax Partners за їх міцне партнерство та стратегічну підтримку протягом останніх чотирьох з половиною років, і ми чекаємо на нашу наступну ступінь зростання, на якій ми роширимо географію наших ринків з новим інвестиційним партнером

Шашанк Самант, генеральний директор GlobalLogic