Відгук GlobalLogic про участь в IT Ukraine

GlobalLogic
Анна Щербакова

Анна Щербакова

Head of Operations GlobalLogic Ukraine

Від першого дня війни перед нами постав ключовий виклик – вберегти своїх людей. Вберегти життя та здоров’я наших колег та їх близьких. 

Саме тому з перших годин війни ми розпочали евакуацію наших людей з гарячих точок, допомагали з логістикою, розселенням, надали фінансову підтримку та підтримували морально. 

Після першого шоку, перед нами постали нові виклики: мобілізація наших фахівців до лав ЗСУ, неможливість виїзду за кордон для продовження роботи над проектами, а потім і турбулентність у валютно-курсовій політиці. 

В кожному з цих питань ми діяли в синхроні з IT Ukraine – асоціація була і є рупором, що першочергово чує запити від індустрії та комунікує їх з державою та суспільством. 

Як бізнес, ми вдячні Асоціації за регулярне та детальне роз’яснення тенденцій і новин ринку – це дозволяє нам бачити ширшу перспективу та бути в курсі актуальних подій. 

Впевнені, що тільки завдяки консолідованим зусиллям ми усі, як індустрія що розвивається найшвидше, досягнемо ще визначніших результатів на користь України та українців. Особливо в цей складний, жахливий час війни. 

Ми в GlobalLogic стоїмо на тому, що професіоналізм українських IT-спеціалістів – надвисокий, а вплив, що вони створюють на життя кожного з нас – неоціненний. Якщо ми усі будемо і надалі демонструвати професійні досягнення як всередині країни, так і на міжнародній арені, це зміцнить репутацію України як привабливого для інвестицій регіону. 

Тож тримаймо стрій та репутацію, колеги!