Відгук GlobalLogic про участь в IT Ukraine

GlobalLogic
Анна Щербакова

Анна Щербакова

Молодший віце президент, Head of Operations GlobalLogic Ukraine

Компанія GlobalLogic є активним учасником Асоціації “IT Ukraine” уже багато років. За цей час спільними зусиллями було зроблено надзвичайно багато. Як для розвитку власне української ІТ-індустрії, так і для популяризації галузі як однієї з ключових для економіки країни.

За результатами 2020 року обсяг українського ІТ-експорту вперше перетнув позначку $5 млрд і галузь має значний потенціал і до подальшого зростання. Але для його реалізації надзвичайно важливим є спільне бачення майбутнього українського ІТ усіма учасниками ринку та едина позиція ІТ-компаній з ключових питань розвитку індустрії. На мою думку, це найважливіше завдання асоціації та її найбільша цінність для ІТ-спільноти, яку IT Ukraine несе вже багато років.

Окрім консолідації індустрії, IT Ukraine завжди була єдиним рупором у спілкуванні ІТ з органами державної влади. Справжнім випробування для цього став 2020 рік, який був надзвичайно насиченим на державні ініціативи стосовно ІТ. І ми раді бачити, що спільна позиція індустрії та активна участь IT Ukraine допомагає індустрії бути почутою та в режимі діалогу впливати на ключові законодавчі ініціативи стосовно ІТ.

Також асоціація IT Ukraine проводить багато корисних ініціатив, що очевидно виходять за межі можливостей окремих компанії, але є корисними для всієї індустрії -- просування українського ІТ на міжнародних ринках серед іноземних замовників, проведення та публікація досліджень українського ІТ, численні благодійні та освітні ініціативи тощо. Такі заходи є надзвичайно важливими особливо у непростий карантинний рік. Адже вони не тільки сприяють зростанню індустрії, але і стимулюють розвиток українського суспільства, ключових інституцій та економіки України загалом.

Команда GlobalLogic, одна з найбільших ІТ-компаній в Україіні, вдячна за можливість долучатися до проєків асоціації. Адже лише спільними зусиллями ми здатні на суттєві позитивні зміни в індустрії, суспільстві та нашій державі.