GlobalLogic розширює менеджерську команду

GlobalLogic розширює менеджерську команду

Компанія GlobalLogic Inc. оголосила про створення посади Chief Operating Officer (COO) і призначення на неї Нітеша Бангу, досвідченого управлінця з індустрії послуг. Посада була створена для того, щоб запровадити більш глибинний та широкий підхід до управління у колі керівників GlobalLogic, а також підтримати довгострокові цілі компанії та підвищити стандарти роботи. Банга звітуватиме безпосередньо CEO Шашанку Саманту, а також тісно співпрацюватиме з іншими вищими керівниками компанії.

Нітеш є шанованим та надзвичайно кваліфікованим виконавчим директором, який буде керувати стратегічною пріоритизацією та ініціативами економічного зростання в GlobalLogic. Я надзвичайно впевнений у його здатності узгодити наші інженерні можливості з розробки програмних продуктів по всьому світу з найефективнішими робочими практиками, щоб краще обслуговувати наших клієнтів і пришвидшити наступний етап росту GlobalLogic на ринку, а також зробити його масштабнішим

відзначив Шашанк Самант, CEO GlobalLogic

Новопризначений СОО буде відповідати за всі розробки, операційну діяльність, підбір і управління талантами, а також інформаційні технології. Також він відповідатиме за узгодження та пріоритизацію інвестицій GlobalLogic, що сприятиме зростанню, послідовному розвитку, ефективності та забезпеченню високої якості роботи компанії по всьому світу.

Nitesh Banga

До підписання контракту з GlobalLogic Банга займав посаду Senior Vice President & Global Head of the Manufacturing business в компанії Infosys, а також був членом правління їхнього дочірнього підприємства з розробки програмних продуктів EdgeVerve. Саме там він пропрацював основну частину своєї кар’єри і здобув багатий досвід з операційної діяльності, розробки, вдосконалення процесів, злиття, поглинання та інтеграції, збільшення продажів та розвитку бізнесу.

У світі, де виживання та конкурентоспроможність підприємств визначаються рівнем орієнтації на споживача та використання цифрових технологій, GlobalLogic знаходиться в унікальному і чудовому положенні, допомагаючи брендам трансформуватися за допомогою технологій. Я радий бути частиною великої подорожі GlobalLogic до ще більшого успіху, і з нетерпінням чекаю на можливість допомогти нашим клієнтам зробити наступний крок у галузі цифрових інновацій

розповів Нітеш Банга

Світові бренди в кожній галузі трансформують свій бізнес та продукти, використовуючи цифрові технології, щоб завоювати довіру клієнтів та створити нові джерела доходів. Завдяки унікальному поєднанню стратегічного дизайну, комплексних розробок і гнучкої моделі надання послуг, GlobalLogic допомагає багатьом цим брендам пришвидшити просування до втілення своїх цифрових амбіцій.

Широкі ринкові перетворення, у поєднанні з ефективною роботою GlobalLogic дозволили компанії зайняти вигідну позицію на ринку. За умов органічного зростання, що склало більше, ніж 20%, збільшення рентабельності за показниками EBITDA на 20%, а також стійкого попиту, компанія впевнено продовжує курс на здобуття звання лідера галузі. З огляду на прискорення та ефективність, призначення COO розширить портфель послуг компанії і вдосконалить стандарти роботи для задоволення попиту.