Global Sourcing Awards: серед переможців – три компанії-учасниці IT Ukraine

Global Sourcing Awards: оголошено імена переможців

2 жовтня у м. Кейптаун (Південна Африка) під час урочистої церемонії нагородження, яка зібрала 250 представників сервісного бізнесу, було оголошено імена переможців престижного конкурсу Global Sourcing Awards, що організовує та проводить Global Sourcing Association (GSA). За результатами конкурсу обрано найкращі ІТ-компанії та проекти року, що минув.

До переліку переможців у різних категоріях потрапили і три ІТ-компанії, що були засновані або ж ведуть свою діяльність на території України:

  • EPAM, білоруська компанія з офісами в Україні – нагорода у категорії «Найкращий постачальник ІТ-послуг (компанії 1000 та більше працівників)»
  • Miratech, українська компанія з головним офісом у Нью-Йорку – відзнака у категорії «Проект року у сегменті ІТ-аутсорсинг». Відзнаку GSA компанія отримала разом із своїм партнером Axactor
  • Itera, норвезька компанія з офісом в Україні – першість у категорії «Забезпечення найкращого користувацького досвіду (компанії до 1000 працівників)»

Керрі Холлард, Президент Global Sourcing Association зазначає: «Рада вітати всіх номінантів та переможців. Ми отримали понад 100 заявок та кейсів для участі у конкурсі, тому обирати найкращих було вкрай важко. Якість роботи аплікантів була бездоганною, що доводить високий рівень інновацій та динамічний розвиток сервісної індустрії у світі».

Перегляньте інші новини Асоціації: