Global Sourcing Awards: 5 учасників Асоціації - у списку фіналістів

Global Sourcing Awards: 5 учасників Асоціації - у списку фіналістів

Іменита міжнародна організація Global Sourcing Association (штаб квартира знаходиться у Лондоні) оприлюднила список фіналістів престижного конкурсу Global Sourcing Awards 2018, за результатами якого будуть обрані найкращі ІТ-компанії та проекти року, що минув. Фінал конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться 2 жовтня, в рамках Global Sourcing Summit, що цьогоріч проходитиме у м. Кейптаун, Південна Африка.

До переліку фіналістів у різних категоріях потрапила і низка ІТ-компаній, що були засновані або ж ведуть свою діяльність на території України:

  • Eleks (українська компанія зі штаб-квартирою у Львові) у номінаціях "Проект року у сегменті ІТ-аутсорсинг", "Найкращий постачальник ІТ-послуг" та "Видатні досягнення у розвитку працівників";
     
  • EPAM (білоруська компанія з офісами в Україні). Організатори відзначили компанію номінаціями "Найкращий постачальник ІТ-послуг", "Видатні досягнення у сфері корпоративної соціальної відповідальності" та "Видатні досягнення у розвитку працівників";
     
  • Itera (норвезька компанія з офісом в Україні) у категоріях "Найкращий постачальник ІТ-послуг", "Забезпечення найкращого користувацького досвіду" та "Видатні досягнення у розвитку працівників";
     
  • Miratech (українська компанія з головним офісом у Нью-Йорку). Корифей української ІТ-індустрії змагатиметься за першість у номінаціях "Проект року у сегменті ІТ-аутсорсинг", "Найкращий постачальник ІТ-послуг" та "Інноваційний проект року".

Відзначимо, що компанія PwC, партнер Асоціації "ІТ Ukraine", також увійшла до фіналістів Global Sourcing Awards у категоріях "Контракт року у сегменті BPO" та "Консультаційна/юридична компанія року".

Поміж відзнаки найкращих гравців міжнародного ринку ІТ-послуг, в рамках конкурсу буде обрано і країну, чиї компанії стали надійними постачальниками цифрових сервісів для своїх клієнтів та яка робить суттєвий внесок в розвиток індустрії. Цього року до переліку країн-номінантів категорії "Global Destination of the Year" увійшла і Україна.

Нагадаємо, торік Global Sourcing Association присудила Україні нагороду "Offshoring Destination of the Year" як кращому постачальнику ІТ-сервісів для Великобританії. Хочемо також зазначити, що це було би неможливо без зусиль компанії N-IX, яка запропонувала кандидатуру України в цій номінації.