Загальні збори Асоціації 2022: нове керівництво та основні здобутки

Загальні збори Асоціації 2022: нове керівництво та основні здобутки

Традиційно наприкінці року ми проводимо Загальні збори Асоціації “IT Ukraine”, щоб обрати нове керівництво, обговорити підсумки та плани, поспілкуватися з нашими мемберами та партнерами у невимушеній атмосфері. Цього року захід пройшов у форматі онлайн-трансляції з можливістю доєднатись до зустрічі офлайн в Івано-Франківську, де зараз працює команда західноукраїнського представництва IT Ukraine.

Вперше в історії Асоціації на пост Президента на 2023 рік обрано жінку. Щиро вітаємо пані Олену Самборську, Managing Director/HR Operations Director Ukraine, Luxoft! 

Учасниками Загальних зборів також обрано Віце-президентів за пріоритетними напрямками діяльності:

  1. Віце-президента з фінансово-правових питань — Катерину Олійник, партнер, Arzinger;
  2. Віце-президента з міжнародного співробітництва — Костянтина Магалецького, Co-Founder, GoIT Group;
  3. Віце-президента по роботі з малим та середнім бізнесом — Максима Маслія, President and Global CEO, Digicode;
  4. Віце-президента з освітніх питань — Дениса Гриньова, Head of EРАМ University in Ukraine;
  5. Віце-президента з PR питань - Дмитра Мельниковича, СЕО, WOO Company.

Вектори розвитку та пріоритети роботи на 2023 рік визначатиме Рада Представників, до якої обрано 15 відомих лідерів технологічного ринку України з числа компаній-учасниць Асоціації. Відповідно до Статуту, до складу Ради також включено екс-президента Асоціації Віталій Седлера та засновника IT Ukraine Миколу Роєнка.

Ми дякуємо попередньому керівництву Асоціації - Віталію Седлеру, Наталії Митрофановій, Катерині Олійник, Максиму Почебуту та Сему Шевах, а також всім членам Ради Представників за плідний та насичений рік спільної роботи, за наші спільні зусилля на підтримку ІТ-індустрії в цей непростий для країни час.

За цей період ми активно розвивали та розширили всі напрямки наших активностей: GR, International, Освіту та CSR, PR та комунікації.  В умовах масштабної релокації всередині країни та за кордон Асоціація успішно запустила Західноукраїнське представництво в Івано-Франківську та Представництво в Лондоні, Велика Британія.

Робота на міжнародному треку набула нових форматів у 2022 році з фокусом на business development, міжнародний GR, PR та brand awareness. Майже 40 заходів було ініційовано та проведено спільно з нашими міжнародними партнерами. Географія активностей Асоціації охопила понад 15 країн від США до Японії, від Індії до Скандинавських країн. Пріоритетними ринками обрано Велику Британію, Польщу, Німеччину, Ірландію, Японію. Асоціація ініціювала та успішно провела спільно з Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та партнерами велике українське Роуд-шоу до Великої Британії.

Загалом, за поточний рік ми запустила 3 сервіси, реалізувала 32 проєкти та 15 CSR ініціатив на підтримку України, провела 39 закритих й 63 відкриті івенти, випустила понад десяток аналітичних оглядів та досліджень індустрії, дала понад 80 інтервʼю українським та міжнародним медіа. Масштабні онлайн-події Асоціації - IT Ukraine Legal Conference, Synergy 2022, EduSummit та нові публічні формати обговорення ключових для індустрії питань ITU Public Talks, Legal Talks, Edu Talks, Talk to Ukraine, зібрали тисячі відвідувачів.

Оновлений Комітет з ІТ-права опрацював 12 законопроєктів та загалом долучився до роботи над 28 проєктами нормативно-правових актів. Бронювання, Є-відрядження, ПДВ, валютне регулювання, податкове резидентство – Асоціація системно відпрацьовувала всі ці треки з Офісом Президента, Урядом та Верховною Радою України.

Високий рівень довіри наших учасників та технологічного комʼюніті обумовив постійне та органічне зростання Асоціації. Кількість мемберів у 2022 році збільшилась на 26%.

Дякуємо всім мемберам та партнерам за довіру та співробітництво! Спільними зусиллями ми змогли акумулювати всі ресурси індустрії, щоб вистояти перед викликами військового часу, підтримати державу, ЗСУ та наблизити нашу перемогу. З оптимістичним поглядом на наступний рік, ми залишаємось відкритими до нових пропозицій та форматів взаємодії! Тільки в синергії, об'єднаним комʼюніті ми зможемо максимально використати потенціал індустрії для відновлення країни, розвивати масштабні інноваційні проекти на національному та міжнародному рівні, побудувати нову цифрову економіку України.

Більше інформації про роботу Асоціації можна дізнатись з відео-презентації Виконавчого директора Асоціації Костянтина Васюка.

Ви також можете ознайомитись з презентацією за посиланням: Звіт роботи Асоціації IT Ukraine 2022.