Загальні збори 2021: як це було?

Загальні збори Асоціації 2021: як це було?

21 грудня відбулися Загальні збори Асоціації «IT Ukraine». Це щорічна подія, на якій ми збираємо учасників та партнерів, щоб разом підбити підсумки діяльності, обрати нове керівництво, визначити подальші вектори розвитку та поспілкуватися у невимушеній атмосфері. 

Святковий настрій гостям створила розважальна програма у супроводі телеведучого та шоумена Андрія Шабанова, а також перформанс оперної діви «novaЯ» з електронною арфою та жива музика англійського джаз-бенду на чолі з солістом Ніком Барреллом (Nik Barrell).

Зустріч проходила у дилерському центрі Mercedes-Benz. До події долучилося близько 200 гостей, для яких наші партнери підготували приємні бонуси: Mercedes-Benz надав можливість тест-драйву нових моделей авто, а Drivovo провів розіграш подарунків.

Сподіваємося, умови, які ми створили, були комфортними та приємними для гостей Асоціації, з якою ми плануємо надалі плідно співпрацювати. Зі свого боку, ми бачили зацікавленість у передових моделях Mercedes-Benz та ажіотаж під час тест-драйву з боку гостей заходу. Такий формат взаємодії є для нас новим та перспективним,

— прокоментував Ігор Сіроштан, керівник тренінг-центру компанії «АвтоКапітал».

Ми вже 7 років стало підтримуємо ініціативи ІТ Асоціації. Для нас це можливість долучатися до творення великої ІТ-спільноти та тих змін, які вона промотує в Україні. Зокрема, нам важливо долучатися до конференції Synergy та Загальних зборів, традиційно щорічних подій Асоціації, на яких визначають ключові моменти розвитку індустрії в цілому та ІТ-освіти. Як Top Employer в Європі та Україні ми підтримуємо молодь у прагненні розвитку. Адже саме молодь – це новатори, що пропонують креативні ідеї, які найкраще відповідають вимогам сучасного світу,

— розповів Вадим Дівенок, керівник центру зарплатно-карткових проєктів та еквайрингу в UKRSIBBANK BNP Paribas Group. 

Більше фотографій з події за посиланням.

Нагадуємо, що дізнатися результати обрання керівництва Асоціації на 2022 рік, можна за посиланням.

Партнерами події виступили: банк UKRSIBBANK BNP Paribas Group, компанії Drivovo та Byte. Компанія «АвтоКапітал», офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні (Корпорація УкрАВТО), виступила партнером події, надавши можливість провести зустріч у дилерському центрі «Автомобільний Дім Україна “Мерседес-Бенц”». Медичний партнер — мережа лабораторій Дніпролаб. Екологічний кейтеринг забезпечили «Сіль і Перець», напоями пригощали Jack Daniels.

Перегляньте інші новини: