Загальні збори 2021: обрано нове керівництво Асоціації на 2022 рік

Загальні збори 2021: обрано нове керівництво Асоціації на 2022 рік

21 грудня відбулися Загальні збори Асоціації “IT Ukraine”. Під час події учасники ознайомились з досягненнями Асоціації, затвердили вступ нових компаній та обрали керівництво на 2022 рік. 

Учасники Загальних зборів обрали Президента та Віце-президентів Асоціації “IT Ukraine”. Віталій Седлер, CEO та співзасновник Intellias — обраний Президентом Асоціації. Посади Віце-президентів розподілені наступним чином:

  1. Віце-президент з фінансово-правових питань — Катерина Олійник, партнер, Arzinger;
  2. Віце-президент з освітніх питань — Максим Почебут, Chief Learning Officer, Sigma Software;
  3. Віце-президент по роботі з малим та середнім бізнесом — Сем Шевах, General Manager, Softwarecowork;
  4. Віце-президент з міжнародного співробітництва — Наталія Митрофанова, Head International Relations & Partnerships, MPS Development.

Я дуже вдячний колегам за довіру, яка свідчить про те, що у 2021 Асоціація показала чудові результати для наших учасників та загалом для індустрії. Ми значно виросли і посилили позиції IT Ukraine на ринку: у 2022 рік входимо разом з 100+ учасниками. У наступному році ми плануємо посилювати наші активності в чотирьох напрямках роботи: GR, Міжнародний напрямок, Освіта та КСВ і PR. Дякую численним партнерам за підтримку, спільні проєктина нас ще чекає багато амбітних планів в 2022!,

— коментує Віталій Седлер, Президент Асоціації та CEO Intellias.

Рада Представників на 2022 рік буде працювати у складі 15 учасників, які представляють інтереси компаній різного масштабу. 


Асоціація “IT Ukraine” — найбільша профільна спільнота України, що представляє інтереси більш ніж 70 тис. спеціалістів. Асоціація активно співпрацює з національними та міжнародними медіа та висвітлює гарячі тренди індустрії, численні GR-ініціативи, міжнародні, освітні та соціальні проєкти. 

Нагадуємо, що про підсумки 2021 року та прогнози на 2022 рік ми говорили 20 грудня на прес-зустрічі Президента Асоціації “IT Ukraine” та CEO Intellias Віталія Седлера з журналістами. Читайте ключові тези за посиланням.

Перегляньте інші новини: