Учасник

Future Processing Ukraine_

Про компанію

Future Processing Ukraine ‒ дочірня компанія польського постачальника послуг з розробки програмного забезпечення Future Processing, що співпрацює з різними європейськими компаніями, в тому числі з Великобританії та Скандинавії.

Головний офіс в Польщі заснований у 2000, та вже налічує понад 1100 осіб. З 2007 FP отримали звання Сертифікованого Партнера Microsoft, що підтверджує професіоналізм і якість надаваних послуг.

Компанія є експертом з розробки програмного забезпечення. Ми використовуємо досвід, технічні знання, інновації й креатив, завдяки чому наші Клієнти отримують програмне забезпечення, яке відповідає їх потребі.

Future Processing Ukraine зараз налічує понад 60 осіб, має офіс у Тернополі. На початку осені 2021 запустили програму по підвищенню скілів у девелоперів FPUcraft, що має за мету покращити технічні скіли у розробкиків в обраній технології -  .NET, Java або Node.JS. Програма триває від 3 до 6 місяців, є оплачуваною з реальним проектом та можливістю підвищити свої навики в імплементації, інтеграції та командній роботі.

Додаткові дані

Офіс компанії в Українім. Тернопіль, м. Львів 

Кількість спеціалістів в Україні: 60 - 70

Офіс компанії за кордоном: Польща, м.Глівіце

Кількість спеціалістів за кордоном: 1000

Серед клієнтів