Кошти на літній табір у Карпатах для дітей з Бучі зібрано!

Кошти на літній табір у Карпатах для дітей з Бучі зібрано!

Асоціація “IT Ukraine” спільно з ГО “Дівчата” та Beetroot зібрали кошти на дитячий табір у Карпатах для дітлахів з Бучі. 50 дітей зможуть безкоштовно насолодитися природою та відновити психоемоційний стан.

Війна принесла горе багатьом українським сім’ям. Особливо вразливими до подій стали діти, які потребують особливої підтримки. Саме тому Асоціація “IT Ukraine” спільно з ГО “Дівчата” ініціювала збір коштів для відпочинку дітей з Бучанського району. Завдяки цій ініціативі діти поїдуть у IT Camp в Карпатах, де вони насолоджуватимуться дивовижною природою українських гір, творчістю, туризмом, спортивними активностями та отримають психологічну підтримку. До організації табору долучаються кращі педагоги TGI Academy з багаторічним досвідом роботи та дитячий психолог.

Наразі відкритий набір на дві двотижневі зміни. Перша стартує вже 18 липня, а друга - 15 серпня. Завдяки фінансовій підтримці наших партнерів незабаром буде відкритий набір й на третю зміну. Заповнити заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms...

Путівки отримують родини, що втратили житло під час війни, багатодітні сім’ї, одинокі батьки, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Цей табір став можливий завдяки фінансовій підтримці Beetroot Academy, Room 8 Studio та приватних благодійників.

Більше інформації про табір можна почитати за посиланням: https://www.divchata.org

Перегляньте інші новини: