Олена Самборська у першому випуску  “Відверто про IT”

Олена Самборська у першому випуску “Відверто про IT”

Асоціація IT Ukraine анонсує вихід першого випуску подкасту “Відверто про IT”. 

Ми вирішили не замовчувати від вас, хто ж буде гостем дебютного випуску!

Чекайте та не пропустіть! Вже 31 березня 2023 року.

У першому випуску “Відверто про IT” жінка, керівник, виважений та мудрий лідер, Олена Самборська, президентка Асоціації IT Ukraine, Managing Director/HR Operations Director компанії Luxoft Ukraine.

Олена Самборська - перша жінка-керівник Асоціації IT Ukraine, має 16+ років досвіду у сфері HR, розвивала команди до 3000 людей, однак так було не завжди. 

Ведучі подкасту Надія Гульчук, керівниця Urban Space Radio та Дмитро Мельникович, віце-президент з питань PR Асоціації та експерт з персонального бренду поговорять з Оленою про надихаючі питання кар’єри та особисте: 

  • як знання з біології та фізики допомогли стати успішною в IT бізнесі;
  • як навчитися делегувати, а не вигорати;
  • як жити у світі стереотипів й не втрачати мотивацію та час на себе.

Прем’єра першого випуску вже у п’ятницю, 31 березня 2023 року на Youtube Асоціації IT Ukraine, а також на усіх стримінгових платформах Urban Space Radio.

Звикай до ВІДВЕРТОсті.

Відверто про IT - це подкаст про тих, хто робить технологічні зміни в Україні. Голосами проєкту стануть 10 успішних СЕО компаній, tech-стартапів, керівників компаній-гігантів чи маленьких команд з багатомільйонними продуктами. Вони розкажуть про «true IT» та свій шлях від мрійника до успішного лідера команди й криейтора IT-продуктів.

Проєкт створений Асоціацією IT Ukraine, найбільшим професійним об’єднанням ІТ-компаній та IT-фахівців в Україні, спільно з Urban Space radio. Генеральний партнер подкасту «Відверто про IT» UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Медіа-партнер подкасту SPEKA.media

Перегляньте інші новини: