Безоплатно місяць бухгалтерського супроводу для ФОП

Безоплатно місяць бухгалтерського супроводу для ФОП

Smart Solutions - провідний постачальник аутсорсингових послуг, з початку введення воєнного стану не стоїть осторонь. Ми намагаємось  підтримувати як ЗСУ та ВПО, так і виявляємо максимальну лояльність до наших клієнтів. Наразі стартує пропозиція для нових клієнтів IT - перший місяць  супроводу ФОП безоплатно.

Намагаючись створити комфортні умови для ефективного та безпечного підприємництва на території України, фахівці Smart Solutions готові взяти на себе всі турботи по вашому ФОП. До послуг для ІТ-бізнесу, що надаються на безоплатній основі, входять:

  1. Розрахунок чистого доходу ФОП та переказ на рахунок фізичної особи.
  2. Обчислення та сплата підприємницьких податків
  3. Подання звітів до органів державної влади
  4. Щоквартальна звірка розрахунків із бюджетом (включно з оподаткуванням землі та іншого майна фізичних осіб).
  5. Консультування щодо підприємницької діяльності ФОП.
  6. Реєстрація ФОП*

Наша компанія активно працює та допомагає вести бізнес клієнтам, попри війну. Ми вирішили розробити безоплатну програму для ФОП, адже підприємці чи не найбільше потерпають в умовах воєнного стану. В тому числі і від їх продуктивності залежить відновлення економічної стійкості України. Безоплатний аутсорсинг ― наш вклад у стабілізацію економіки,

Марина Чикаловець, Head of outsourcing service for IT Smart Solutions

Smart Solutions ― це понад 12 років досвіду роботи. Більш ніж 2500 ФОП вже скористалися перевагами супроводу від компанії. Долучитися до них можете і ви.

* При умові підписання договору на супровід ФОП

Перегляньте інші новини: