Асоціація IT Ukraine запускає подкаст “Відверто про IT”

Асоціація IT Ukraine запускає подкаст “Відверто про IT”

“Відверто про IT” - це перший подкаст від Асоціації IT Ukraine, створений за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, про тих, хто робить технологічні зміни в Україні.

Голосами проєкту стануть 10 успішних СЕО компаній, tech-стартапів, керівників компаній-гігантів чи маленьких команд з багатомільйонними продуктами.

Вони розкажуть про “true IT” та свій шлях від мрійника до успішного лідера команди й криейтора IT-продуктів.

Кому буде цікаво?

  • IT-фахівцям, які прагнуть розвиватися, створювати власні проєкти;
  • тим, хто планує перейти в IT, але не знає з чого почати;
  • молоді та студентам, які тільки шукають своє покликання;
  • тим, хто цікавиться трендами креативної індустрії та нової економіки,
  • усім, хто шукає мотивацію та «знак згори» аби почати шлях до нових звершень.

Коли говорять про IT - не всі розуміють про що це насправді. Часто, люди згадують лише про великий бізнес, шалений успіх та віддалену роботу. Але ми хочемо розвіяти ці стереотипи про айтівців, адже вони представляють нову креативну економіку країни та їх приклад дійсно надихає. “Відверто про IT” - це про людей, які йшли тернистим шляхом до успіху. Це проект про те, як не здаватись і де шукати мотивацію на прикладі людей, які сьогодні є обличчям українського IT,

- керівниця проєкту, заступниця виконавчого директора Асоціації Вікторія Федоренко.

Сьогодні UKRSIBBANK BNP Paribas Group є фінансовим партнером для 30% галузі ІТ - це лідери, підприємці та інноватори. Але перш за все – це люди, які вірять у свою ідею, старанно працюють над нею, шукають можливості удосконалення та змінюють майбутнє. Ці люди надихають та мотивують. Ми впевненні їх історії та персональний досвід «Відверто про ІТ»  стануть прикладом для тих, хто захоплюється світом технологій,

- додав Андрій Кашперук, Заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Ведучий подкасту Дмитро Мельникович, віце-президент з PR питань Асоціації IT Ukraine та експерт з персонального брендингу, дізнається, хто такі насправді ці “люди з IT”: про їх рутину, зльоти та падіння, баланс між віртуальним та реальним життям, особистим та кар’єрою, про успіхи та факапи, а також кроки, які допомогли дійти до цілі та не скласти руки, навіть коли важко.

Як експерту з персоналіті, мені цікаво розкрити особистість кожного з гостей. Цікавий хід думок, страхи, думки та життєві ситуації, які покажуть слухачам гостя з різних сторін. Не лише як керівника, а більш глибинну сторону особистості, більш реальну та відверту. Це формат “без краваток,

- зазначив Дмитро Мельникович.

Кожний новий випуск буде виходити двічі на місяць. Зовсім скоро подкаст буде доступний на всіх основних майданчиках Urban Space Radio, а також на Youtube-каналі Асоціації IT Ukraine.

Щоб дізнатися про вихід нового подкасту першим, долучайтеся до події у Facebook.

Проект створений Асоціацією IT Ukraine, - найбільшим професійним об’єднанням ІТ-компаній та IT-фахівців в Україні, спільно з Urban Space radio.

Генеральний партнер подкасту «Відверто про IT» - UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Медіа-партнер подкасту «Відверто про IT» - SPEKA.media