Форум бізнес- і IT-лідерів 2018

Terrasoft зарошує на "Форум бізнес- і IT-лідерів 2018"

21 червня в Києві відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів - наймасштабніша бізнес-подія цього літа, яка збере понад 2 тис. учасників на одному з найбільших майданчиків Києва - Stereo Plaza. Під час події ви зможете дізнатися про найкращі практики, ідеї та технології, які допомагають гнучко управляти процесами компанії та прискорюють трансформацію бізнесу.

Відкриє захід KEYNOTE-сесія, в рамках якої на одній сцені виступлять сім відомих бізнес-лідерів:

Цього року гостей форуму чекає ще більш насичена програма в трьох паралельних потоках:

      • Історії успіху та кейси. Кейси компаній про стратегії і підходи, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу;

      • Інструменти та технології. Кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватись;

      • Тренінги та майстер-класи:. Авторські майстер-класи з управління взаємодією з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Своїм досвідом і експертизою поділяться представники найбільших компаній: Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інших.

Форум бізнес- і IT-лідерів 2018 стане унікальною територією для бізнес-спілкування, в межах якої учасники зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів та партнерів. Крім того, в рамках заходу буде працювати експо зона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами, рішеннями і експертизою в області BPM і CRM.

Організатором форуму виступає компанія Terrasoft - один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу.

Дізнатись деталі та зареєструватися для участі можна на сайті Terrasoft. Участь у заході безкоштовна.