Форум бізнес- і IT-лідерів 2018

Форум бізнес- і IT-лідерів 2018

Подія від Terrasoft

Про подію

21 червня в Києві відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів - наймасштабніша бізнес-подія цього літа, яка збере понад 2 тис. учасників на одному з найбільших майданчиків Києва - Stereo Plaza. Під час події ви зможете дізнатися про найкращі практики, ідеї та технології, які допомагають гнучко управляти процесами компанії та прискорюють трансформацію бізнесу.

Своїм досвідом і експертизою поділяться представники найбільших компаній: Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інших.

Форум бізнес- і IT-лідерів 2018 стане унікальною територією для бізнес-спілкування, в межах якої учасники зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів та партнерів. Крім того, в рамках заходу буде працювати експо зона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами, рішеннями і експертизою в області BPM і CRM.

Форум проходитиме в три потоки:

  • Історії успіху та кейси. Кейси компаній про стратегії і підходи, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу;
  • Інструменти та технології. Кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватись;
  • Тренінги та майстер-класи: Авторські майстер-класи з управління взаємодією з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Зареєструватися

Спікери:

Володимир Цой

Володимир Цой

Засновник компанії МТІ

Андрій Федорів

Андрій Федорів

Засновник та власник компанії Fedoriv

Катерина Костерева

Катерина Костерева

СЕО компанії Terrasoft

Сергій Черненко

Сергій Черненко

Голова правління банку ПУМБ