IT Ukraine презентує п’ятирічні здобутки бізнесу та влади в IT-освіті

IT Ukraine презентує п’ятирічні здобутки бізнесу та влади в IT-освіті

12 жовтня відбудеться захід IT Education Boost, який презентує ключові досягнення IT-індустрії та держави в освіті. Головні здобутки в цій сфері за 2015-2021 рр. презентують найбільша в Україні профільна асоціація “IT Ukraine”, МОН та Мінцифри. Організатором події виступає Асоціація “IT Ukraine”.

Адженда прес-заходу наступна: 

  • держава та Асоціація “IT Ukraine”: головні здобутки в сфері IT-освіти за останні 5 років;
  • ключові реалізовані проєкти: що драйвить розвиток IT-освіти;
  • які виклики сьогодні стоять перед IT-освітою.

Спікери заходу:

  • Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT;
  • Артур Селецький, Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Максим Почебут, Віце-президент Асоціації “IT Ukraine” з освітніх питань, Сhief Learning Officer в Sigma Software;
  • Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine"

Чекаємо на вас 12 жовтня об 11:00 в Sigma Software за адресою вул. Ярославська 58, Блок А, БЦ Astarta. Прохання акредитуватися до 16.00 11 жовтня за посиланням.

Вже сьогодні українським IT-компаніям бракує 50−60 тисяч осіб, і це за умови стрімкого щорічного розвитку ринку на 20-30%. Це означає лише одне: компанії гостро потребують кваліфікованих кадрів, які потрібно навчати та/або перенавчати, залучаючи з інших індустрій. Саме тому розвиток IT-освіти один з ключових напрямків роботи Асоціації “IT Ukraine” вже 15 років. 

Освітні проєкти Асоціація реалізує в рамках Education & CSR Community, учасниками та учасницями якого є представники 63 IT-компаній. Лише за останні 5 років було реалізовано більше 12 системних проєктів, які залучили понад 72 компанії та 48 тис. учасників та учасниць. Об'єднання зусиль ключових стейкхолдерів індустрії є запорукою стійкого та ефективного розвитку IT-освіти в Україні.