FDI Ukraine — новий учасник Асоціації «IT Ukraine»

FDI Ukraine — новий учасник Асоціації «IT Ukraine»

До складу Асоціації увійшла нова продуктова ІТ-компанія FDI Ukraine, яка налічує близько 100 розробників та створює програмні продукти для smart city. Головний продукт компанії єдина смарт-платформа для управління містом та громадою Urbio ™. На базі цієї платформи можна проінтегрувати існуючу або нову інформаційну систему, забезпечуючи інтеграцію даних. Платформа Urbio ™ успішно випробувана та діє вже кілька років поспіль у Києві, проте, завдяки її «хмарній» архітектурі вона може використовуватися містами різного розміру.

 

Крім платформи, компанія розробляє та впроваджує в містах та ОТГ України інші програмні продукти такі, як: Реєстр громад, Реєстр адрес, Реєстр комунального майна, Реєстр архітектурних пам’яток, Кабінет жителя, Картка жителя, Учнівський квиток, Реєстр постачальників тощо. Базові реєстри FDI Ukraine вже встановлені та використовуються, крім Києва, ще у 50 ОТГ. У 2018 році FDI Ukraine була відібрана на конкурсній основі як головний ІТ-експерт проєкту «Е-рішення для громад», який реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

 

У грудні 2019 програмним продуктам та інфраструктурі компанії присвоєний статус Високого рівня безпеки (8 з 10 балів) за результатами аудиту, проведеного естонською компанією з кібер-безпеки Hacken OÜ.  

 

Сьогодні розуміння концепції smart city дуже спрощують до встановлення «‎розумних ліхтарів»‎, «‎розумних лавок»‎, пунктуального громадського транспорту, але такі ІоТ рішення є лише частиною розумного міста. Smart city має будуватися з фундаменту єдиної платформи, на якій будуть надбудовуватися різні інформаційні системи. Сама такий фундамент створює наша компанія. Що це дасть? Перше, всі дані будуть зінтегровані, системи та програми можуть обмінюватися цими даними, усувається проблема розрізненості даних, коли одна програма має одну інформацію про людину, об’єкти у місті, адреси, а інша зовсім іншу. По-друге, крім інтеграції нових та наявних програм, ця платформа займається очищенням, сортуванням та перевіркою даних, що є обов’язковим етапом у процесі аналізу даних. Наші головні цілі, які ми прагнемо досягти з допомогою цих програм це дати нашим містам та ОТГ ІТ-інструменти для комплексного будівництва «‎розумних міст»‎, а також забезпечити їх базою чистими та перевіреними даними для прийняття рішень по управлінню містом і громадою на основі даних, а не інтуїції, розповідає СЕО FDI Ukraine Микола Козлов.  

Інші новини: