Фактори успіху для компаній у світі VUCA

Фактори успіху для компаній у світі VUCA

Webinar

Про подію:

Ми живемо у чудові (?) VUCA* часи!

*мінливі, невизначені, складні та неоднозначні

 

Цей термін визначає умови існування та діяльності компаній зараз та у найближчому майбутньому. Поширення VUCA у світі значить, що бізнесу та менеджерам наразі треба використовувати новий підхід до управління. Тільки так можна гарантувати позитивні результати за змінених обставин.

Продовжуючи серію онлайн-івентів InnoHub #накарантині, організатори запросили досвідчених менеджерок з експертизою як у стартапах, так і у великих корпораціях: Дарія Лещенко (SupportYourApp) та Ніна Левчук (Google). Під час дискусії обговоримо фактори успіху та стрімкого росту для компаній у сучасному світі.

 

Теми:

  • Основні фактори, які найбільше вплинули на бізнес під час теперішньої кризи.
  • Нові бізнес-моделі та стилі управління
  • Корисні тенденції для відновлення економіки.
  • Відносини в команді у непрості часи.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією

Реєстрація

Спікери:

Дарія Лещенко

СЕО та партнерка SupportYourApp, співзасновниця та адвайзерка Label Your Data.

Випускниця Harvard Kennedy School, перша українка, яку запросили до Forbes Technology Council і одна з 500 найвпливовіших жінок в Україні. Дарія також є ментором в Google Hackathon, Ladup Weekend Ladies та Seedstars. Учасниця Аспен Інституту та Канадсько-української торгової палати.

Ніна Левчук

Startups & VCs and Technology Industry Lead в Google Germany GmbH, переможниця Cosmopolitan Awards в номінації «Кар'єра року», співзасновниця академії FemTech.

У Ніни більш ніж 10 років досвіду з розвитку бізнесу, продажів, маркетингу, побудови крос-функціональних команд та управління у провідних організаціях, включаючи Google, SC Johnson та Unilever.

Євгенія Клепа

Виконавча директорка 1991 Open Data Incubator, співзасновниця та CMO Spread, амбасадор WTECH в Україні,

Модераторка.
Менторка та адвайзерка декількох стартапів. Викладачка IIB та KSE. Бере активну участь у розвитку технологічної екосистеми в Україні. Соціальний інвестор Urban Space 500.