Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк у “Відверто про ІТ”

Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк у “Відверто про ІТ”

Не пропустіть прем’єру нового випуску подкасту про тих, хто робить технологічні зміни в країні, вже у п’ятницю, 26 травня. Випуск доступний на Youtube Асоціації “IT Ukraine” та на подкаст-платформах Urban Space radio.

Гість нового випуску — Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.

Костянтин Васюк — амбітний, “глибокий” менеджер, що цінує вклад кожного у команді для досягнення спільних цілей, вірить у “бірюзові компанії” та дає свободу своїм підлеглим, бо вважає “мікроменеджмент справжнім злом”.

Його життєве кредо — немає нічого неможливого, адже всі бар’єри лише в голові.

Ведучі подкасту Надія Гульчук та Дмитро Мельникович “розпакують” Костянтина Васюка як людину, дізнаються про його амбіції, плани та переконання, очікування та справжні бажання. Поговорять про юність, перші життєві уроки, хобі, перший кар’єрний досвід, про шлях в кар’єрі від бізнесу у сфері будівництва до керування ІТ Асоціацією.

Також поговорять про кіно, книжки, фотографію, та: 

  • про боротьбу зі стереотипами людей та хибними переконаннями;
  • про різні типи співробітників: тих, хто готовий зростати та тих, хто робить “від галочки до галочки”;
  • про мотивацію та те, що рухає вперед; 
  • про те, як об’єктивно вимірювати власні досягнення та досягнення цілей команди, як зрозуміти, що ти “зростаєш”. 

Підписуйся на Youtube-канал Асоціації “IT Ukraine”, щоб не пропустити прем’єру випуску вже 26 травня 2023 року.

У нас ще одна чудова новина! Відтепер свіжий випуск улюбленого подкасту чекатиме на тебе кожної п’ятниці: з червня подкаст “Відверто про ІТ” виходить щотижня.

Підписуйся на Youtube-канал Асоціації “IT Ukraine”, щоб не пропустити! 

Звикай до ВІДВЕРТОсті.

Відверто про IT це подкаст про тих, хто робить технологічні зміни в Україні. Голосами проєкту стануть 10 успішних СЕО компаній, tech-стартапів, керівників компаній-гігантів чи маленьких команд з багатомільйонними продуктами. Вони розкажуть про «true IT» та свій шлях від мрійника до успішного лідера команди й криейтора IT-продуктів.

Проєкт створений Асоціацією IT Ukraine, найбільшим професійним об’єднанням ІТ-компаній та IT-фахівців в Україні, спільно з Urban Space radio. Генеральний партнер подкасту «Відверто про IT» UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Медіа-партнер подкасту SPEKA.media