Про компанію

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.  

На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».  

Додаткові дані

Офіси компанії в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Вінниця 

Представництва у світі: США, Канада, Мексика, Австрія, Болгарія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна, Великобританія, Австралія, Китай, Гонконг, Індія, Японія, Сінгапур, ОАЕ, В’єтнам, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Росія, Узбекистан.  

Кількість спеціалістів в Україні:  8300+ 

Кількість спеціалістів у світі: 37300+ 

 

Клієнти компанії


Новини компанії