EPAM отримала перемогу та відзнаку хакатону від компанії Estee Lauder

EPAM отримала перемогу та відзнаку хакатону від компанії Estee Lauder

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, відзначено гран-прі та спеціальною нагородою «Human Centric Innovation» віртуального хакатону комапнії Estee Lauder, присвяченого боротьбі з раком грудей. «Hack for Pink» — щорічна подія, учасники якої розробляють рішення, спрямовані на підвищення поінформованості про хворобу, збір коштів на її дослідження та пошук способів зменшення кількості випадків виникнення злоякісної пухлини грудей. Команди EPAM було відзначено призами за проєкти «C-True Mirror» та «Pink and Blue».

Гран-прі хакатону став проєкт EPAM C-True Mirror. Це розумний домашній помічник. З ним користувачі можуть самостійно проводити щодений скринінг молочних залоз, аби відслідковувати зміни та звернутися до лікаря у випадку появи перших симптомів хвороби. Пристрій робить знімки на інфрачервону камеру, вимірюючи температуру світлової плями. За допомогою спеціальних алгоритмів комп’ютерного зору та машиного навчання, створених на основі мільйона зареєстрованих випадків раку грудей, дзеркало аналізує структуроване світло, розпізнає обсяг та форму змін. Таким чином, C-True Mirror може допомогти виявити онкозахворювання на ранніх етапах, а також навчити користувачів методам самостійного огляду. Наразі проєкт знаходиться на стадії «proof-of-concept».

Переможцем у номінації «Human Centric Innovation» став застосунок EPAM Pink and Blue — система цілодобової підтримки жінок та чоловіків, які проходять курс хіміотерапії або ж знаходяться на стадії ремісії. Згідно з дослідженням, проблеми самотності та ізоляції, з якими зіштовхуються пацієнти з онкозахворюваннями, збільшують показник смертності та рецедивів.

Рішення Pink and Blue дає користувачам необхідний соціальний контакт: можливість у реальному часі спілкуватися з іншими пацієнтами, підтримувати один одного та дізнаватися про різноманітні ікнлюзивні події.

Віртуальний хакатон Hack for Pink 2020 від Estee Lauder проходив з 24 вересня по 8 жовтня. У ньому взяли участь сотні людей з усьго світу: від студентів до професіоналів у сфері технологій.

Аби дізнатися більше про хакатон відвідайте дане посилання.

 

 

 

 

Про EPAM Systems 
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.