EPAM став одним з 6 партнерів Google з впровадження системи ASL

EPAM став одним з 6 партнерів Google з впровадження системи ASL

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) стала одним з шести існуючих партнерів з впровадження системи Advanced Solutions Lab (ASL) і провідним партнером Google Cloud Platform (GCP). EPAM буде працювати над прискоренням розробки рішень за допомогою машинного навчання для корпоративних клієнтів, а також надаватиме комплексні рішення для Google Cloud Platform.

Той факт, що ми стали партнером з впровадження системи Google ASL і провідним партнером GCP, демонструє нашу експертизу в Google Cloud, інтелектуальній автоматизації і послугах зі створення цифрових платформ. Об'єднавши наш спеціалізований досвід з однією з найкращих пропозицій з машинного навчання на ринку – Google Cloud ASL, ми зможемо допомогти нашим клієнтам впровадити ефективні інтелектуальні рішення, які знижують витрати, підвищують гнучкість команд і якість обслуговування клієнтів

Антон Томченко, VP, Co-Head North America/West у EPAM

Для більш ефективної підтримки корпоративних клієнтів, у технічних команд EPAM буде доступ до програм ASL Immersive Training і ASL Solution Development. Компанія буде займатися розробкою додатків, інтеграцією засобів серверної обробки інформації, плануванням проектів і управлінням змінами.

Маючи понад 450 Google Cloud фахівців, EPAM надає консультації щодо інфраструктури, послуги з міграції, розробки хмарних додатків, оптимізації хмарних обчислень, Machine Learning, Big Data-систем, стратегії API і обслуговування, а також підтримку G Suite. Партнерство EPAM з Google Cloud допоможе клієнтам створити більш стабільне і безпечне програмне забезпечення за короткий час.

Перегляньте також інші новини галузі: