EPAM презентувала результати роботи за 1 квартал 2022 року

EPAM презентувала результати роботи за 1 квартал 2022 року

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідна компанія з надання послуг цифрової трасформації та розробки продуктів, презентувала результати своєї роботи за перший квартал поточного року, який завершився 31 березня.

Обсяг виторгу компанії зріс на 50,1% та становить $1,172 млрд. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 61 600 осіб, з яких 55 100 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 41,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

Російське вторгнення в Україну змінило світ та EPAM. Ми продовжуємо підтримувати Україну, наших спеціалістів та їхні родини, розширюючи допомогу всередині країни, — говорить Аркадій Добкін, головний виконавчий директор та президент EPAM. — Наш попердній досвід адаптації компанії до глобальних потрясінь дає мені впевненість, що ми, незважаючи на глибоко особистий вплив війни на EPAM, пройдемо через усі виклики та станемо ще більш гнучкою та мобільною глобальною компанією.

EPAM продовжує дотримуватися своєї стратегії, у центрі якої — адаптація та зростання, цінності та динамічна екосистема талантів, клієнтів і партнерів. Компанія продовжує розвивати елементи цієї стратегії, фокусуючись на глобальній диверсифікації, масштабуючи існуючі та нові локації своєї присутності, збільшуючи можливості для зростання талантів та експертизи.

Прискорена диверсифікація глобальних можливостей із розробки дозволить компанії забезпечити належне оперативне перенесення клієнтських проєктів із регіону, який зазнав впливу війни, та продовжити майбутнє зростання.

Дізнатися більше: https://investors.epam.com/news-releases/news-release-details/epam-reports-results-first-quarter-2022 

Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM), базуючись на своїй видатній спадщині у сфері розробки програмного забезпечення, сьогодні є передовим постачальником послуг із цифрової трансформації, очолює індустрію розробки цифрових та фізичних продуктів, інжинірингу цифрових платформ. Завдячуючи інноваційним стратегіям, послугам у сферах консалтингу та дизайну, «інженерному ДНК», глобальним гібридним командам EPAM творить майбутнє для своїх клієнтів та спільнот по всьому світу вже сьогодні. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покращити їхнє життя. У 2021 році EPAM було включено до списків S&P 500 та Forbes Global 2000.

Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 45 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.  EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, а видання Consulting Magazine назвало EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.  

Перегляньте інші новини: